Кіра, одумайся! Ти хочеш залишити 12-річну дочку з фактично чужим чоловіком, і поїхати у відрядження? Яка з тебе мати? Я подзвоню у службу захисту дітей!,- кричала свекруха

Кіра, одумайся! Ти хочеш залишити 12-річну дочку з фактично чужим чоловіком, і поїхати у відрядження? Яка з тебе мати? Я подзвоню у службу захисту дітей!,- кричала  у слухавку колишня свекруха.

Вона саме дізналася, що я маю намір залишити свою дочку Владу на цілий тиждень зі своїм цивільним чоловіком, і поїхати у відрядження в інше місто.

Мене звати Кіра, і мені  35 років. Я розлучена, але вже не самотня. Маю цивільного чоловіка  Дмитра. Колишній чоловік участі у вихованні дочки не приймає, живе в іншому місті. А от колишня свекруха з внучкою бачиться, купує подарунки чи одяг, періодично забирає Владу погостювати декілька днів у неї вдома.

Кіра, ти мене вибач, звичайно, але ти далеко не супер-жінка. Що твого Дмитра в тобі приваблює? Я скажу-квартира! Ну і моя онука! Так-так, не смійся! Я знаю, що кажу.  Історій таких багато є! І взагалі, як ти наважилася привести в квартиру, де підростає дівчинка-підліток,  чужого мужика з вулиці? Отямся, благаю!

Сім’я в Кіри  маленька, але дружна: дочка Влада та цивільний чоловік Дмитро.  Дмитрові 33 роки, працює віддалено в IT-сфері.

Живуть добре, у всьому підтримують один одного, будують плани на найближчі вихідні, на відпустки. Проте оформлювати стосунки офіційно Кіра не хоче.

– Заміж? – сміється вона. – Дякую, я там уже побувала. Не сподобалося.

І, хоча Дмитро ні в якому порівнянні не йде з її першим чоловіком,  змінювати свій статус Кіра не планує.

Джерело: economics.segodnya.ua

Та й  Дмитро  більшим бажанням офіційно одружитися не горить. На його думку, штамп все псує. Тому живуть неофіційно.

Дмитро з Владою знайшов спільну мову.  Допомагає виконувати домашнє завдання. Навчив плавати, кататися на велосипеді та роликах. Розказує різні смішні історії зі свого дитинства. Словом, все що повинен зробити нормальний батько.  Дмитра  донька слухається та поважає – загалом, сім’я як сім’я. До того ж своїх дітей у чоловіка немає і, швидше за все, не буде. Проходив обстеження.

В Кіри саме зараз почала вдало складатися кар’єра. Кілька місяців тому її призначили начальником відділу. Тому по роботі Кіра була змушена їхати у відрядження.

Кіра спочатку хвилювалася, з ким же залишиться дочка: брати дівчинку з собою в поїздку проблематично. Свекруха влітку на дачі пропадає, там розваг та Інтернету нема. Тому Влада не захотіла цілий тиждень провести з бабусею.  

Цивільний чоловік підтримав, як завжди. Дмитро, сказав, щоб вона їхала, і ні за що не переживала. Все вдома буде добре. Владка не грудна дитина, раду собі теж зможе дати. Голодна не буде, бо Діма смачно готує.

Донька теж не проти пожити пару днів з Дмитром, сприймає це, як цікаву пригоду, із захопленням усім розповідає – зокрема, поділилася по телефону з бабусею. І на цій ноті спокійне життя в Кіри закінчилося.  

Свекруха репетувала, жах – залишити дитину з чужим мужиком! Дівчинку!

Він тобі навіть не чоловік! – кричала свекруха у телефонній слухавці. – Про що ти думаєш !!! Ти знаєш, що в нього в голові? Ти не можеш знати! Не смій! Зараз чого тільки не буває навколо! Не здумай, я тобі говорю!

Свекруха дзвонить тепер  тричі  на день, то плаче, то п огрожує  піти в опіку. Кіра на роботі розказала про свою ситуацію для колег, то декілька з них стали на сторону свекрухи.

Тепер жінка вагається, чи варто залишати дочку-підлітка з цивільним чоловіком? А Ви як вважаєте?

Оцініть статтю
Дюшес
Кіра, одумайся! Ти хочеш залишити 12-річну дочку з фактично чужим чоловіком, і поїхати у відрядження? Яка з тебе мати? Я подзвоню у службу захисту дітей!,- кричала свекруха