Кіра з сином Наташі постійно сварилися, хлопець ніяк не уступав дівчинці. Біг жалітися мамі, Кіра плакала своєму таткові. На кінець відпочинку дружні відносини переросли в ворожнечі

Анатолій, після розлучення з дружиною, залишився один із донечкою. Річ у тім, що вона хотіла забрати Кіру з собою в Америку. Просила, щоб чоловік дав згоду на поїздку з дочкою. Анатолій подумав, якщо згодиться, то більше не побачить дочку. Не буде спостерігати як росте, і в яку красуню перетворюється. Тому навідріз відмовився підписувати. Дружина не засмутилася, а навпаки. Сказала, раз так, то залишає Кіру мені. А її там чекає майбутній чоловік.

Кіра дівчинка спокійна, вісім років. На дворі весна, скоро кінець навчання, і тато повезе її до бабусі на літо. Коли залишився один, щоб не гаяти часу, заглянув на сайт знайомств. Сподобалася одна жіночка, з якою почав переписуватися. Згодом запросив на побачення. Наташа прийшла не одна, з сином, якому десять років. Анатолій до такого сюрпризу віднісся спокійно. Адже в нього також є донечка. З жіночкою йому було добре. Наташа спокійна врівноважена. Зустрічалися вони приблизно місяць, потім вирішили жити разом. Правда, із Кірою Наташу не знайомив, все якось не знаходили часу поїхати до бабусі.

Спочатку жили прекрасно, але син Наташі так і не став Анатолію рідним. Як не намагався чоловік подружитися з хлопцем, не було до нього симпатії. Він постійно дратує, навіть коли не робить шкоду, Анатолій відчуває, що чужий він для нього. Інколи задумувався, а як Наташа буде відноситися до Кіри? В Анатолія намічалася відпустка, і вони всі разом вирішили поїхати на відпочинок. По дорозі заїдуть по Кіру, познайомляться, біля моря краще пізнають одна одну.

На морі була тиха погода, сонечко світило, вони зранку ходили купатися, потім на екскурсії. Дні проходили цікаво. Але дружної сім’ї не вийшло. Кіра з сином Наташі постійно сварилися, хлопець ніяк не уступав дівчинці. Біг жалітися мамі, Кіра плакала своєму таткові. На кінець відпочинку дружні відносини переросли в ворожнечі. Вже не було тієї чарівної, ласкавої Наташі. Наразі перед Анатолієм стояла жінка, яка заступається за свого сина. І не важливо, що хлопчик ображає меншу за нього дівчинку.

Поверталися назад Анатолій із Кірою. Наташа з сином їхали потягом. Сім’я не склалася. Чоловік не ображається. Він не зумів полюбити чужого хлопця, то чому Наташа повинна любити його донечку. Поки Кіра не виросте влаштовувати відносини з жінками Анатолій не буде. Донечка для нього дорожча, ніж чвари, які потім неодмінно з’являться.

Оцініть статтю
Дюшес
Кіра з сином Наташі постійно сварилися, хлопець ніяк не уступав дівчинці. Біг жалітися мамі, Кіра плакала своєму таткові. На кінець відпочинку дружні відносини переросли в ворожнечі