«Кохана, сьогодні знову зустрінемося у тому ж готелі. Не хвилюйся, моя нічого не підозрює. Думає, що я працюю, не покладаючи рук, заради родини»

«Як же мені безмежно пощастило» – з такими думками я прокидалася і починала кожен день свого життя за останні 10 років. Я була одружена з найкрасивішим і найдобрішим чоловіком у світі Єгором. Він пам’ятає про всі важливі  дати нашої родини, часто дарує невеличкі подарунки, кожного дня говорить приємні слова й діти від нього просто в захваті, їх у нас двоє. Хлопчик Влад, йому 9 років та дівчинка Соня, їй 5.

Жили ми добре, грошей не потребували. Свого часу я підтримала чоловіка, коли він ризикнув відкрити власну справу, і не прогадала. На сьогодні у Єгора одне з найкращих СТО в місті. Мені працювати потреби не було, але все одно, я не хотіла жити виключно на гроші, які дає чоловік. Тому, відсвяткувавши день третій день народження Софії, вийшла на роботу.

За час, поки я висиджувалася вдома я значно прибавила у вазі. З юності завжди була стрункою. Коли носила Влада живота практично не було, а от з дівчинкою так не пощастило. Під час другої вагітності я набрала зайвих 20 кілограмів. Думала, після народження дитини швидко прийду у форму, але не вийшло. Ця ситуація мене дуже гнітила. Самооцінка впала на нуль і інтимне життя з чоловіком зійшло на нівець. Дієти, спорт, голодування – я робила все можливе, щоб скинути вагу. Усі мої спроби закінчувалися провально, а замість підтримки від чоловіка чула лише критику.

Треба повертати пристрасть у стосунки, вирішила я. Відправила дітей до подруги, приготувала смачну вечерю, все як любить чоловік, купила красиву дорогу білизну та зателефонувала до Єгора дізнатися, коли він приїде. Коли почула, що він затримається на роботі, не стала чекати, відправилася до Єгора. Приїхавши на місце, випадково стала свідком розмови, що повністю мене розбила.

«Кохана, сьогодні знову зустрінемося у тому ж готелі.   Не хвилюйся, моя корова, нічого не підозрює. Думає, що я працюю, не покладаючи рук, заради родини» – я слухала, як він мило воркував зі своєю коханкою через телефон. За декілька хвилин він наговорив їй більше компліментів, чим мені за останній рік.

Я тихо вийшла із майстерні, сіла в машину і поїхала якомога далі від цього місця. Та от ким я для нього стала. Дурноголовою коровою. Прекрасне підвищення я отримала у чоловіка після того, як народила йому двоє дітей. А сам? Давно уже не підтягнутий красень. Дуже я сумніваюся, що та його «кохана» з ним через любов. Цікаво в яку суму вона йому обходиться.

Рубити з плеча не буду. Влаштовувати істерики з допитом і криками – це теж не для мене. Шукати його коханку, для з’ясування відносин? Думаю, це принизливо. У мене все ще є гордість. Вирішила заспокоїтися і взятися за себе. Перейду на правильне харчування, проконсультуюся з дієтологом, запишуся в спортзал, а там побачу, що робити із цим шлюбом.

Оцініть статтю
Дюшес
«Кохана, сьогодні знову зустрінемося у тому ж готелі. Не хвилюйся, моя нічого не підозрює. Думає, що я працюю, не покладаючи рук, заради родини»