Коли Аліна підійшла до столика, на мить серце почало битися в декілька разів швидше. Сидів її Вадим з якоюсь жінкою, що ніжно тримала його за руку і щось шептала на вухо.

Аліна прийшла дуже втомлена з роботи. Робота з нелегких, працює в кафе. Весь день на ногах, а інколи й доводиться залишатися допізна.

Коли тільки у Аліни з Вадимом зав’язалися стосунки, він часто забирав її пізно увечері. Та з роками він перестав це робити. Напевно, не було уже тих теплих стосунків між парою. Тяжко було навіть пригадати, коли все пішло на спад.

На наступний день же дівчина мріяла відпочити.

Аліна зайшла в кімнату і відразу помітила, що Вадим не спить. Доволі пізно, а він досі лежить перед телевізором. Пояснив, що тільки недавно сам повернувся з роботи. Разом сіли попити кави і завели розмову про плани на наступний день.

Чоловік знав, що у Аліни вихідний. А вона відразу пояснила, що єдиним бажанням її є відпочинок.

Жінка прокинулася і зрозуміла, що коханого уже нема поряд. Напевно, тихо зібрався, аби не будити свою другу половинку.

Плани Аліни розрушилися ще опівдні. Раптом пролунав дзвінок від колеги по роботі. Жінка просила підмінити її на роботі терміново. З донечкою сталася якась неприємна ситуація і потрібно везти її в лікарню. Дівчина зрозуміла, що без її допомоги ніяк, тож, ще не поклавши слухавку, уже почала одягатися.

По дорозі Аліна набирала номер чоловіка, аби повідомити про цю ситуацію, але потім передумала. Зміна не буде тривати довго і вона 100% прийде раніше за нього.

На роботі усе було як завжди. Гостей не дуже багато. Коли пришли нові відвідувачі, Аліна ласкаво пішла запропонувати їм меню.

Та коли вона підійшла до столика, на мить серце почало битися в декілька разів швидше. Цими гостями були її Вадим та якась жінка, що ніжно тримала його за руку і щось шептала на вухо. За своєю новою пасією чоловік не відразу помітив дружину. Коханка зробила замовлення і жінка пішла на кухню.

Почекавши приготування замовлення, Аліна взяла тацю і понесла за стіл до тієї парочки. Коли Вадим підняв голову, його рот відкрився від здивування. Нічого достойного він сказати не міг, лише поцікавився, чому Аліна не відпочиває вдома, а вийшла на роботу у свій вихідний.

Та дівчина різко і твердо відповіла, що вона обов’язково піде додому, а от він на поріг тієї квартири уже не ступить.

Аліна довго не могла усвідомити, що трапилося, та пишалася тим, що не показала свою слабкість перед такими підлими людьми.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли Аліна підійшла до столика, на мить серце почало битися в декілька разів швидше. Сидів її Вадим з якоюсь жінкою, що ніжно тримала його за руку і щось шептала на вухо.