Коли Андрій Михайлович під’їхав на машині до будинку, де проживали Анна і Олег, у них відібрало мову. Вони образилися. Анна не захотіла розмовляти з татом. Тільки й сказала, що на машину гроші знайшлися, а їй допомогти, то немає.

Андрій Михайлович живе в однокімнатній квартирі один. До цього жили із дочкою Анною. Та нещодавно дівчина вийшла заміж. Вони з чоловіком живуть на найманій квартирі. Заощаджують гроші, щоб купити власну квартиру. Але накопичують поволі, через те, що в Олега, чоловіка Анни, на роботі тимчасові труднощі. Тому багато не відкладеш. Анна просить тата допомогти їм, адже йому платять добре.

У Андрія Михайловича є мрія. Все життя він хоче купити машину, але все ніяк не вдавалося. Завжди знаходилося щось важливіше від машини. Про те, що у нього є деякі заощадження, батько не говорив доньці. Все не приходилося. Наразі взагалі говорити не хоче. Він ще не вирішив, що для нього важливіше, машина чи квартира для Анни. Все думає, ніяк не вирішить, як краще поступити. З однієї сторони квартира для доньки важлива.

Та мрія так і залишиться мрією, якщо допоможе доньці. З другої сторони, вони молоді, в них багато часу, щоб назбирати грошей. А Андрій Михайлович, коли допоможе Анні, машину для себе вже не купить ніколи. Та й чому він так переймається. Це ж його гроші, він заробляв, відкладав, йому і вирішувати як бути. Та рішення прийшло зненацька, звідки й не чекав.

Зателефонував приятель з яким домовлялися, якщо Андрій Михайлович купуватиме машину, обов’язково удвох поїдуть дивитися. А це телефонує, що знайшов для нього машину, не дорого, якраз по грошах Андрія Михайловича. Тому запропонував поїхати подивитися. Чоловік більше не вагався. Наступного дня вони з приятелем вже оглядали ту машину. Сподобалася. І ціна доступна. Навіть залишиться трохи, що потім запропонує Анні.

Коли Андрій Михайлович під’їхав на машині до будинку, де проживали Анна й Олег, у них відібрало мову. Вони образилися. Анна не захотіла розмовляти з татом. Тільки й сказала, що на машину гроші знайшлися, а їй допомогти, то немає. Розвернулися і пішли в будинок. Чоловік постояв декілька хвилин, в надії, що дочка повернеться і запросить тата до себе. Але ніхто не вийшов, тому Андрій Михайлович розвернувся і поїхав додому.

Від тих пір Анна з татом не спілкується. Коли він телефонує, послухає в трубку скаже пару слів, і все. Тато запропонував їм гроші, що залишилися від купівлі машини, але донька не взяла. Андрій Михайлович на роздоріжжі. Як поводитися в цій ситуації. Що купив машину, за те не жаліє ні хвилини. Його мрія нарешті збулася. А те, що його не зрозуміла рідна дочка, те не дає спокою. Як вона не розуміє, що в неї все життя попереду. І квартира буде в них і все інше. А в тата скоро пенсія, які потім заощадження. Хоч би на місяць вистачало.
Хто з них правий, як ви гадаєте?

Оцініть статтю
Дюшес
Коли Андрій Михайлович під’їхав на машині до будинку, де проживали Анна і Олег, у них відібрало мову. Вони образилися. Анна не захотіла розмовляти з татом. Тільки й сказала, що на машину гроші знайшлися, а їй допомогти, то немає.