Коли Андрій зрозумів, що дружина не повернеться, йому потрібно було вирішувати як далі жити.

Так сталося, що Андрій виховує своїх донечок один. Колись вони з Катериною молоді й щасливі мріяли про сімейне життя удвох. Після закінчення інституту одружилися. Катерину на роботу забрала подруга. Місце хороше, заробіток непоганий. Андрію з роботою не щастило. Подавав резюме на різні підприємства, але відповіді не одержував. Від такого нестабільного життя почалися сварки. Чоловік шукав хоч якийсь заробіток, щоб прогодувати сім’ю.

Незабаром Катерина ощасливила звісткою, що чекає дитину. Клопоту прибавилося. Перша проблема фінансова. Адже дружина скоро не зможе працювати, а в Андрія до сих пір немає стабільної роботи. Катерина у свій час народила донечку Настю. Молодій сім’ї тяжко приходилося виживати. Нестача коштів перша причина для сварок. Коли донечці виповнився один рік, Катерина знову завагітніла. Андрій став нервовий, дратівливий. Від безвиході пішов таксувати. Фінансово стало краще, але чоловіка вдома не було. Пізно увечері приходив стомлений, лягав спати, вранці знову на роботу. Невдовзі народилася друга донечка Даша. Катерині не допомагав. Не мав часу. Такої напруги не кожна дівчина витримає. Сталося так, що Катерина пішла із сім’ї. Донечок залишила на чоловіка. Не витримала одна весь день няньчитися з дівчатками.

Коли Андрій зрозумів, що дружина не повернеться, йому потрібно було вирішувати як далі жити. По перше тримався гідно. Донечки ні в чому не винні. І їм потрібно приділяти увагу, тим паче, що Даші виповнилося шість місяців. Він змінив графік роботи. Наразі весь день клопотався вдома, а вночі їхав працювати. Щоб спокійно почуватися за дівчат, просив сусідку ночувати з ними, поки він працює. За це звичайно він платитиме.

Надія, сусідка Андрія, незаміжня. Недавно їй виповнилося двадцять вісім років. Чоловіки зустрічалися їй все не ті, за кого б вийшла заміж. Тому на пропозицію чоловіка відгукнулася згодою. Їй не важко допомогти. Згодом і вдень брала дівчат до себе у квартиру, щоб Андрій відпочив після зміни. Потім разом водили Настю і Дашу на прогулянки.

Одного разу Андрій пожартував, що вони як одна дружна родина. Добре було б, говорить, щоб Надія стала мамою дівчаткам. Трохи подумавши, дівчина відповіла, що звикла до маленьких принцес, і не проти ними піклуватися. Ці слова чоловік запам’ятав. Але одна проблема стояла між ними. Він до сих пір не розлучений. Все сподівався, що Катерина одумається і повернеться. Та про неї немає звістки. Одного разу телефонувала, запитала як донечки, і все. Навіть номер телефону змінила. Андрій подав на розлучення, і заяву, що діти залишаються з ним.

Через деякий час після розлучення, чоловік завітав до квартири Надії з великим букетом квітів. Він запропонував одружитися, діти звикли до дівчини, і йому добре коли вона поруч. Вони домовилися, що житимуть у квартирі Андрія, а квартиру Надії здадуть квартирантам. Буде лишня копійка. Через деякий час Андрію телефонували з одного підприємства, запросили прийти на співбесіду. Так у нього з’явилася хороша робота. Наразі він не працював ночами, допомагав Надії по господарству. Сімейне життя з тихою, спокійною дівчиною дуже подобалося Андрію. Як і те, що жити без неї не може.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли Андрій зрозумів, що дружина не повернеться, йому потрібно було вирішувати як далі жити.