Коли брала собаку з притулку, навіть не підозрювала, що він виявиться настільки розумним і врятує мене одного разу

Недарма говорять – собаки дуже вірні та розумні тварини.

Я дуже давно хотіла завести собаку. Але простір та орендована кімната не дозволяла цього зробити. А кілька місяців назад я переїхала у свою власну квартиру, яка дісталася мені від бабусі. В притулку для тварин в мене працювала подруга, тому я не вагаючись поїхала вибрати собі собаку.

З Боцманом ми поладили відразу. Як сказала подруга, він був дресированим псом, навіть з паспортом. Колишні господарі виїхали в іншу країну жити, а собаку залишили тут.

 

Одного разу я затрималася на роботі, і прийшлося вигулювати Боцмана пізно ввечері. Ми як завжди вийшли в улюблений парк, собака бігав за паркан робити свої справи. Я пішла вперед, знаю що наздожене мене, коли справиться. Прогулююсь, погода була дуже гарною як на глибоку осінь, теплою. Раптом чую голоси:

-Диви яка кралечка! Красуня постій, познайомимось.

-Привіт, дорогенька! Розважимося?

В мене серце в п’ятки втекло. Все в середині похололо. А поряд нікого, пустий парк. Я подумки молила про допомогу. Коли мене схопив один з тих мужланів, я закричала. Я не знала, що ще робити. Одна я нічого не змогла для них зробити.

І тут відбулося те, на що я навіть не надіялася. Мій Боцман почув мій крик і наче грізний звір заричав і накинувся на одного з насильників, збив його з ніг, іншого схопив за сідницю і як тріпане. Такого вереску я ще не чула. Буквальна за декілька секунд моя собака відправила в нокаут двох дорослих мужиків. А я просто стояла і не могла відійти від шоку. Переді мною лежали два тіла і стогнали. Боцман не відпускав, так і гарчав коли хтось намагався ворухнутися.

Після того як я відійшла від потрясіння, викликала поліцію. Як на диво, вони приїхали досить швидко. А коли побачили дану картину, обличчя були більш ніж здивовані. Ну ще б, собака яка так і тримала сідниці одного з насильників, інший майже у відключці лежав поряд, і я метр з кепкою. Ситуація дуже здивувала чоловіків.

Вони йому «фу-фу», а він як вкопаний, тільки очима зиркає і брови морщить, але від сідниці цього мужлана так і не відірвався. Прийшлося мені. Як тільки я його покликала, Боцман відразу відпустив щелепу від сідниці. Я була дуже здивована, адже я його взяла лише кілька місяців назад, і в дорослому віці. А він слухає лише мене.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли брала собаку з притулку, навіть не підозрювала, що він виявиться настільки розумним і врятує мене одного разу