Коли чоловік узнав усю правду – виг _нaв дружину з дoму

Вони одружилися, коли їм було всього по 22 роки. Аня  працювала  вчителем. А Ігор, її чоловік, на фірмі, що виготовляла пластикові вікна.

Молоде подружжя було щасливою парою і виглядало дуже привабливо для стороннього ока. Усі бачили їх лише вдвох. Ігор був дбайливим чоловіком.  Сам закуповував усе на базарі і привозив додому.

Аня також з повагою ставилася до чоловіка. Вони по суті ніколи не сварилися. Я частенько бував у них удома, оскільки  Ігор користувався моїми послугами як комп’ютерного майстра.

Мене ця сім’я завжди зустрічала дуже тепло, пригощала обідом. Подружжя виглядало щасливим – завжди вони посміхалися один до одного. Була майже повна ідилія між Ігорем і Анею!

Коли у сім’ї народилася дочка, вони всім складом ходили на прогулянку з коляскою. Сім’я виглядала зразковою. Приємно було дивитися, як Ігор грається з малятком на вулиці, щоб дружина могла відпочити.

Так минуло сім років їхнього спільного життя. Вони, як і до того, ходили разом в театр, в кав’ярню або просто на прогулянку. Завжди під ручку. Аж часом мені заздрісно було. Виглядали вони так, наче щойно одружилися.

Коли донечці було 5 років, у пари народилася ще одна дитина, також донечка. Щаслива сім’я разом дбала про малятко.

Однак з дорослішанням маленька донечка цілком відрізнялася від своїх батьків. На відміну від них (а вони обоє були блондинами) вона росла яскраво вираженою брюнеткою. Шкіра в неї була смаглява, очі – карі, волосся – чорне густе. Усі знайомі почали цікавитися, у кого ж вдалося дитя. Мама пояснювала, що їхні батьки з обох сторін кароокі і смугляві.

Не минуло багато часу, як весь двір облетіла звістка, що Ігор вигнав Анну з дому. На цей час молодшій донечці виповнилося всього лиш два рочки.

Усе-таки Ігор, як батько, засумнівався у власному батьківстві другої дитини і потайки від Ані зробив тест. Експертиза показала, що дитина не його.

І все одразу прояснилося. Аня після такого повороту подій перебралася жити до справжнього батька дитини, з яким вона стрічалася впродовж трьох років. У майбутньому в неї від другого чоловіка народилася ще одна донечка. От і такі бувають історії.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли чоловік узнав усю правду – виг _нaв дружину з дoму