Коли чоловік вийшов на пенсію, наше з ним, до того ідеальне подружнє життя, перетворилося на суцільні муkи.

Коли мої дітки підросли, я знову повернулась на роботу продавчині. Мій чоловік на той момент заробляв немало, а разом із моєю зарплатнею жили ми доволі добре. Діти ніколи ні в чому собі не відмовляти. Багато грошей ішло й на зміну інтер’єру вдома. Як тільки надивлюся в Інтернеті цікавих ідей, так і розпочинаємо ремонт.

Мій Роман часто говорив, що в свої 50 піде на пенсію і як тільки з’явилась така можливість він відразу знову згадав про обіцяне. Та ніхто з сім’ї і навіть я сама не повірили, що чоловік так зробить.

Та йому вдалося здивувати всіх. Відразу після святкування ювілею, Рома пішов писати заяву на звільнення і оформляти документи на пенсію.

З того часу у нашій сім’ї почалась суцільна війна. Кожного дня скандали, бо чоловікові все не подобається. Раніше такого не було. А останній рік перетворився для мене на постійні муки.

Пощастило, що друзі інколи запрошували його на пікніки, риболовлю, в баню. Хоч якийсь відпочинок від регулярних зауважень.

Я намагалася вмовити Рому знову знайти роботу, та він вперся рогом і навіть не думав про це. Мені не принципово було отримувати більше грошей. Просто вже не знала, як спастися від того, що чоловік казиться від бездіяльності. Саме тоді я зрозуміла, що людина сходить з розуму, якщо їй немає чим зайнятися.

Наскільки ж його почало дратувати все на світі: те, що рухається і те, що завмерло. А мене у відповідь злять його постійні зависання в комп’ютері за іграми. Скоро я почала в’язати шарф, думала, що це відволіче мене від проблем. Та дарма було на це надіятися.

Ось таке життя вимотує мене зсередини. Уже втомилася жити в постійному стресі. Але й варіантів вирішення такої ситуації у мене нема.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли чоловік вийшов на пенсію, наше з ним, до того ідеальне подружнє життя, перетворилося на суцільні муkи.