Коли чоловік запропонував ввести корективи в наш сімейний статут, то не врахував всіх деталей.

Мій коханий Артем, як і всі молоді люди просто одержимий різними трендами. Хоч ми вже одружені три роки й він має двадцять шість років, мені іноді здається, що його поведінка як у підклітка. Його улюблене заняття перегляд відео в соцмережах, та особливо всілякі поради, він вважає, що все, що там радять може знадобитися у житті. І тиждень назад у нього з’явилася знову нова ідея, яку він подивився у відомого блогера.
Тож сівши за вечерю, Артем почав важливу розмову.
– Іро, я тут викопав дуже важливу інформацію, якщо ми введемо ці правила в нашу сім’ю, то обов’язково добре виграємо. Вся річ у тому, що ми не правильно ведемо бюджет, у нормальних людей він роздільний. Розумієш, якщо ми будемо кожен вкладати порівно, то в обох ще будуть залишатися кошти.
– І як це ти собі уявляєш? – запитую здивовано.
– Ну от, наприклад, прийшла платіжка за світло, то ми ділимо навпіл суму. Так же само з продуктами.
Чесно кажучи мені така ідея не сподобалася, але я вирішила перехитрити чоловіка, тому що скандалом нічого не доб’єшся. Тому я сказала, що подумаю до ранку. А вже вранці розбудила Артема раніше, й повідомила радісну новину.
-Ти знаєш, я згодна, з твоєю пропозицією.
– Ну от я ж казав, що тобі сподобається. – зрадів чоловік.- але ще так зарано, дай я ще посплю, сьогодні ж вихідний.
– Артеме, нема коли спати, там батько везе продукти та консервацію з села, тож готуй гроші.
– Які гроші? Ми ж ніколи не платили.- здивувався він.
– Чекай, чекай. Ти сам запропонував розділяти все порівну. Мої батьки важко працюють в селі, докладають свої сили, час, а ти, що просто й безплатно їстимеш. Так не можна. До того ж за доставлення також потрібно заплатити, він же не на повітрі їде, а заливає бензин, який коштує зараз дорого. Тож приїде дізнаємося витрати й заплатиш свою половину. – спокійно йому пояснюю.
– А ти також платитимеш? – його здивуванню не було меж.
– Я ні, батьки сказали, що не можуть брати гроші з рідної доньки. До речі, потрібно вирішити хто сьогодні працює по хатнім справам. – продовжую радувати його новинами.
– А це ще що? – від подиву в Артема очі на лоба полізли.
– Ну як це, ми ж вирішили, що все порівну, тому й робити все також порівну. Наприклад, сьогодні ти вариш їсти, прибираєш, переш, миєш посуд, прасуєш, підеш в магазин за всім необхідним. А завтра я, так у нас буде більше вільного часу, а то не справедливо, що ти після роботи за телефоном, шукаєш корисні поради, а я сама все виконую по дому. Я геть не маю вільного часу.
– Чуєш, Іро, може не потрібно, нам всілякі нововведення, ми ж і так добре живемо. – одразу змінив він тактику.
– Ну не знаю, з бюджетом може й не потрібно, а от щодо домашніх обов’язків я вже налаштувалася. – продовжила гнути я своє.
– Давай краще разом все робити, так швидше і час залишиться. – запропонував чоловік.
Тож на тому й погодилися. Поки що ніяких нових ідей та лайфхаків він мені не пропонує.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли чоловік запропонував ввести корективи в наш сімейний статут, то не врахував всіх деталей.