Коли доїхали до села, в якому жили батьки подруги почали розпитувати дорогу до їхнього дому. Жінка в якої запитали почала плакати, говорити, що горе спіткало родину. Загинула Даша, наїхав на неї автомобіль.

Подруга Даша сміялася з Маші, що та хвилюється. Нещодавно її коханий Віктор запропонував вийти за нього заміж. То було несподівано. Адже зустрічаються лише три місяці. А чоловік не хоче жити окремо. Якщо кохають одне одного, то які роздуми можуть бути. Йому не потрібні перевірки, тому що твердо знає, Маша його дівчина. Даша радіє за подругу. Шкода, що їй не зустрівся такий гарний чоловік.

Зустрічалася Даша з Андрієм, думала, що велике кохання. Але виявилося інше. Коли повідомила, що вона при надії, в Андрія появилися справи, більше його не бачила. На дзвінки не відповідав. Спільні друзі говорили, що швидко зібрав речі й виїхав у невідомому напрямку. Одного разу Даша попросила подругу побути день із її сином. Вона поїде провідає батьків. Річ у тім, що вони не знають про народження Ярослава. Дівчина так і не зважилася розповісти їм, що має сина.

У Маші в той день був вихідний, тому вона з радістю згодилася погуляти з дворічним Ярославом. Увечері Даша не повернулася. Не приїхала і наступного дня. Маша телефонувала на її телефон, але номер був недоступний. Віктор запропонував залишити хлопчика в його батьків, самі поїдуть до мами дівчини, дізнатися що сталося. Так і зробили. Коли доїхали до села, в якому жили батьки подруги почали розпитувати дорогу до їхнього дому. Жінка в якої запитали почала плакати, говорити, що горе спіткало родину. Загинула Даша, наїхав на неї автомобіль. Сьогодні ховають.

Маша і Віктор залишилися провести подругу в останню дорогу. Тільки увечері змогли поговорити з батьками Даши. Маша розповіла, що у їхньої доньки залишився син Ярослав, що вона боялася розповідати їм. Наразі хлопчик в надійних руках, але потрібно щось вирішувати. Маша запропонувала, що вони самі привезуть хлопчика до дідуся і бабусі. Батьки Даши відмовилися від хлопчика, не повірили, що дочка утаїла від них таку правду. Не будуть виховувати. Вони старі, горе підкосило їх. Не зможуть виростити.

Додому Маша і Віктор їхали мовчки. Дівчині шкода Ярослава, росте в неї на очах. Любить свою хрещену маму. Маша несміло запропонувала чоловікові, щоб залишити хлопчика в них. Віктор думав не довго. Він згоден, але потрібно зробити так, щоб хлопчика не забрали в дитячий будинок. Адже та обстановка може негативно сказатися на Ярославу.

Вони знову поїхали до батьків Даши, умовили їх щоб підтвердили, що хлопчик живе з ними, поки молода сім’я збирає документи на усиновлення. Півроку митарств по інстанціях нарешті позаду. Маша не криючись наразі може гуляти з сином. Віктор підтримує дружину. До речі батьки Даши звикли, що в них є внук, часто провідують його.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли доїхали до села, в якому жили батьки подруги почали розпитувати дорогу до їхнього дому. Жінка в якої запитали почала плакати, говорити, що горе спіткало родину. Загинула Даша, наїхав на неї автомобіль.