Коли хлопець від нас пішов, я відразу згадала, де бачила цього молодика. В новинах. Говорилося, що їх двоє. Просили бути обеpежними якщо хто їх побачить і при нагоді телефонувати в пoлiцію.

Ми з чоловіком багато працюємо. Коли одружилися, мріяли, що наші майбутні діти ні в чому не потребуватимуть. Тому, коли народилася донечка, чоловік працював на двох роботах, щоб нам вистачало на життя. Ми намагалися виховувати її доброю, чуйною дівчинкою. Не потакали забаганкам, які в її віці бувають дуже часто. Час минає швидко. Ми не встигли згледітися, як дівчинці нашій виповнилося вісімнадцять років.

Виросла донечка красунею, від хлопців відбою не було. Недавно помітила, що Альона замислена. Не відразу, але донечка зізналася, що закохалася в чудового хлопця. Ми з татом раділи цій новині. Просили Альону познайомити нас зі своїм коханим. Адже нам цікаво, кому вдалося розтопити серце нашої красуні. Дівчина пообіцяла, що найближчим часом обов’язково прийдуть із Євгеном до нас знайомитися.

В один із вихідних, Альона повідомила, увечері завітають з хлопцем. Я пів дня стояла біля плити, готувала різні смачні страви. Чоловік прибирав квартиру.  Ми старалися. Адже вперше донечка приведе важливу для неї людину. Я спостерігала за Альоною. Наразі вона виглядає щасливою. Не ходить, літає. Постійно усміхається. Дивимося на неї, і радість переповнює нас від того, що в неї все гаразд.

В назначений час Альона з Євгеном стояли на порозі нашої квартири. З першого погляду хлопець видався мені гарним. Чемний, приємно спілкуватися з ним. Познайомилися, запросили до столу. Розмовляли про різне. Але в голові крутилося, десь його бачила. Обличчя надто знайоме. Весь вечір не могла згадати. А взагалі вечір пройшов у приємних розмовах. Євген показав себе з хорошої сторони, ми з чоловіком задоволені.

Коли хлопець пішов, я відразу згадала, де бачила цього молодика. В новинах. Говорилося, що їх двоє. Вони шахраї, просили бути обережними й при нагоді телефонувати в поліцію. Я відразу розповіла чоловіку і доньці. Альона на мене образилася, плакала, що я спеціально таке придумала, щоб віднадити від неї хлопця. Але це не так. Я говорила доньці, щоб вона була обережна. І нам не все одно з ким зустрічається наша дівчинка.

Після сварки Альона зібрала речі, і пішла з дому. Вже два місяці, як донька не спілкується з нами. Не відповідає на телефонні дзвінки. А я весь час думаю, можливо я помилилася і насправді Євген гарний чоловік. А ви як гадаєте, чи права я ?

Оцініть статтю
Дюшес
Коли хлопець від нас пішов, я відразу згадала, де бачила цього молодика. В новинах. Говорилося, що їх двоє. Просили бути обеpежними якщо хто їх побачить і при нагоді телефонувати в пoлiцію.