Коли хрестили цю дівчинку відбувалося щось дивне і незвичне. Ніхто з присутніх ще не бачив, щоб дитя під час хрещення настільки сильно kpичало, плаkалo і відштовхувало священника.

Коли хрестили цю дівчинку відбувалося щось дивне і незвичне. Ніхто з присутніх ще не бачив, щоб дитя під час хрещення настільки сильно кричало, плакало і відштовхувало священника.

Серед дорослих прокотилася паніка, коли побачили що новонароджене маля кричить, ніби не своїм голосом, коли отець опускає його в купіль. Складалося враження, що дитину занурюють в окріп. У матері серце обливалося кров’ю, тому вона тихенько підійшла до священника:

– Я прошу вибачення, але скільки це все ще триватиме?

– Дивіться, я нічого зробити не можу. Минула лише половина часу.

– А чи можна якось пришвидшити дійство? Я не можу спокійно спостерігати, як власна дитина знемогає від крику і плачу.

– Ви маєте розуміти, що якщо не довести діло до кінця, то все буде марним і хрещення не відбудеться.

– Але ж дитина уже так мучиться. Дівчинка зовсім ослабла.

– Так, вона ослабла, але сталося це зовсім не через процес хрещення.

– А через що тоді?

– Все тому, що його народили грішні батьки.

– Як це розуміти?

– Ну, от ви з чоловіком вінчалися в церкві?

– Ні – махнула жінка головою.

– Дитині ось уже більше місяця і, якщо порахувати, то можна зрозуміти, що зачали її у дні Великого посту. До того ж, можливо, й раніше ви позбувалися дитини.

Матір лише опустила голову і змовчала.

– Так от, що зробили ви, аби відмолити свої гріхи? Коли востаннє приходили на сповідь?

Жінка не проронила ні слова.

– Ну от, ви все бачите самі. Через ваші порушення Божого закону страждаєте не лише ви, а й ваш малюк. Тож якщо ви бажаєте найкращого своїй дитині, покайтесь і намагайтеся ставати кращими.

Матір гірко заплакала і сльози почали капати на підлогу. А коли вона повернулась на своє місце, то дитина перестала ридати, а отець продовжив хрещення. Здавалося, ніби з малюка знялися всі гріхи.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли хрестили цю дівчинку відбувалося щось дивне і незвичне. Ніхто з присутніх ще не бачив, щоб дитя під час хрещення настільки сильно kpичало, плаkалo і відштовхувало священника.