Коли Іван прийшов по допомогу до мене вже в десятий раз, я сказала що більше не стану йому допомагати, що в мене є своя сім’я, яку я повинна забезпечувати. Іван образився і пішов геть. Батьки мене підтримали й сказали, що теж перестануть йому давати гроші.

Нас в батьків двоє, я та мій старший брат Іван. Іван хороша людина, але йому дуже не пощастило з дружиною. Ми намагалися відговорити його від подружнього життя з цією жінкою, але Іван нас не слухав. Вона наче причарувала його. Я так і не могла зрозуміти, що він знайшов в ній. Річ у тому, що Іван знайшов для себе жінку старшу за нього на десять років. Він був добряком, можливо тому вона так в нього вчепилася. Ірина мала дуже противний характер. Вперше коли вона прийшла знайомитися з нашими батьками, вона зверхньо дивилася на всіх, наче вона пуп Землі й всі для неї винні. Їжу всю критикувала, то в хаті в мами не прибрано, то меблі не вірно стоять, не по фен-шую. Все для неї було не так, всі були гірші за неї. Вона була дуже зверхньою і не соромилася цього показати. Ми категорично були проти шлюбу брата з цією жінкою.  

Брат все ж одружився і тут почалося. Іван ніколи не цурався роботи. Завжди старався. Але після одруження жінка почала тягнути з нього всі соки. Брат працював на неї з останніх сил. То для неї потрібні нові туфельки, то нову шубку. А ціна була не маленькою. Навіть іноді зарплата Івана не дозволяла придбати такі дорогі речі. Тому Іван брав кошти в борг. То в мене просить, то в батьків позичає. Жінка його навіть не пробувала працювати. Не для неї робота, є чоловік який повинен її забезпечувати. Для цього й потрібен чоловік. Я ненавиділа невістку. Мені було дуже жаль брата. Невже немає більше красивих і гарних дівчат? Що він знайшов в цій зміюці? Невже брат не розуміє, що його просто використовують і викачують гроші. Як би в нього не було грошей, вона навіть і не подивилася на нього.  

Недавно Іван знову прийшов до мене просити позичити грошей. Цього разу невістка захотіла полетіти на дорогий курорт відпочити. Івану це було не по кишені. Коли я це почула, я накричала на Івана, і сказала, що більше не буду йому позичати гроші, і батькам скажу, щоб не позичали. Якщо він не бачить, що його лише використовують, то нехай просить в когось іншого. Я більше не буду забезпечувати ту змію. Іван образився і пішов геть. Мені було не приємно говорити це брату і сваритися з ним, але і давати гроші для тієї жінки, більше ніколи.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли Іван прийшов по допомогу до мене вже в десятий раз, я сказала що більше не стану йому допомагати, що в мене є своя сім’я, яку я повинна забезпечувати. Іван образився і пішов геть. Батьки мене підтримали й сказали, що теж перестануть йому давати гроші.