Коли маленька Емілія з’явилася на світ, усі не тямили себе від щастя. Втомлені лікарі також зітхнули з полегшенням. Поки не дізналися, що на них чекає сюрприз.

Молода матуся не могла довго народити. Уже більше години її дівчинка не могла з’явитися на світ. Та ось нарешті вона показала своє прекрасне личко.

Андрій і Христина довго планували вагітність і йшли до цього. А коли прийшов час народжувати, дівчина розхвилювалася, що щось може піти не так. Тому й довго народити не могла.

За 9 місяців молоді батьки обрали особливу методику народження. В пологовий вирішили не їхати, а народжувати вдома. Тож завчасно знайшли акушерку і про все з нею домовилися.

Під час вагітності все проходило нормально. Можна навіть сказати, що чудово. Та в останній місяць перед зазначеним терміном щось пішло не так. Хоча й дотримувалися всіх правил і рекомендацій.

Так от за місяць до строку у жінки відійшли води. Тому всі плани щодо народження вдома довелося відкинути.  Христину забрали в лікарню.

Надворі був шалений мороз, якраз середина зими. Тож поки доїхали до лікарні по заметах, то Христина мало не збожеволіла. З автомобіля її відразу ж забрали на операційний стіл. Майже дві години вона намагалася народити самостійно. А коли маленька Емілія з’явилася на світ, усі не тямили себе від щастя. Втомлені лікарі також зітхнули з полегшенням.

Як виявилося, увесь цей час Христя виношувала не одну дівчинку, а дві. І вони були близнятами. Яким шоком це було для всього медперсоналу. Та от поталанило, що лікарі були професіоналами своєї справи, тож не розгубилися і швидко на світ з’явилася ще й Даміана.

Було кумедно спостерігати, як обоє новонароджених красунь синхронно плачуть на сусідніх ліжечках.

Пощастило, що обоє були здоровими, тому батьки нарешті пізнали смак щастя. Вони вдячні були Богу за такий подарунок долі. А подарунки вдвічі приємніші, коли неочікувані.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли маленька Емілія з’явилася на світ, усі не тямили себе від щастя. Втомлені лікарі також зітхнули з полегшенням. Поки не дізналися, що на них чекає сюрприз.