Коли мама лежала в пологовому, їй підселили сусідку. Вона змінила мамине життя

Так сталося, що маму на останньому місяці вагітності поклали на збереження в пологовий. Тиждень вона лежала в двомісній палаті одна. Насолоджувалася самотністю, читала книги, пила чай з татом, який приходив через день. Але на восьму ніч перебування мами в палаті, туди привезли сусідку. Жінка протягом наступного дня не приходила до тями, тому мама переживала про її стан.

Невдовзі жінка отямилася. У розмові мама дізналася, що її сусідку звати Надія. Їй 37 років і це її перша вагітність. Все життя Надія прожила в глухому селі, пропрацювала на фермі. На її шляху зустрічалися багато чоловіків, але так сталося, що з жодним вона не дійшла до вівтаря. То хлопець їй не підходив, то вона в чомусь не влаштовувала свого обранця. Так і минули у короткочасних романах 37 років. А одна зустріч змінила все життя: одна випадкова ніч з трактористом призвела до вагітності. Надія вирішила дитину залишити. Але через поважний вік для першої дитини потрапила на 8 місяці в пологовий. Лікарі порадили поберегтися, щоб не втратити дитину.

Мама дуже здружилася з Надією. Сусідка виявилася легкою у спілкуванні та щирою. Жінки ділилася негараздами, приглядали одна за одною.

Одного вечора Надії різко стало зле. Її забрали в реанімацію. Кілька днів від неї не було чути ні звістки. Медсестри нічого не казали. Кожного разу говорили, що все буде нормально.

Однієї ночі мамі наснилася Надя. Вона явилася мамі у білій сукні та сказала, що їй час йти. Але Ангеліну з собою забрати не може. Попросила, щоб її доньку мама забрала до себе в родину. У її серці обов’язково знайдеться місце і для третьої дитини.

Джерело: 5gkb.by

Вже вранці мама дізналася, що у Надії почалися передчасні пологи. Їй зробили кесарів розтин. дитина народилася хоч і недоношена, але здорова. А от маму не вдалося врятувати.

Через тиждень після трагедії мама народила двійню. Тоді вона зрозуміла, про яку третю дитину казала Надя уві сні. Тому після того, як порадилася з татом, вдочерили дитину, яку назвали Ангеліною.

Протягом всього життя Надя приходила мамі уві сні в найважчі моменти. Давала поради, які виявлялися вірним виходом із ситуації. Так вона дякувала мамі за те, що прихистила її Ангеліну.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Коли мама лежала в пологовому, їй підселили сусідку. Вона змінила мамине життя