Вони поцарапали всю машину, не залишивши жодного живого місця.

Мілана поспішала до свого стиліста на зустріч. Жінка довго ніжилася у ванній, не звертаючи увагу на час, тому тепер сильно запізнювалася. Вона так довго домагалася зустрічі саме з цим спеціалістом, тож тепер просто не могла втратити такої можливості.

Жінка порушувала всі можливі правила дорожнього руху, їй було просто байдуже на них. Новесенька іномарка мчала на шаленій швидкості, щоб доставити вчасно свою власницю. Через вулицю перебігала стара кішка. Мілана навіть не думала збавляти газ, бідна тварина в останню секунду встигла відскочити й зберегти своє життя.

Коли модниця нарешті дісталася місця зустрічі й побігла у власних справах, то навіть не здогадувалася, який неприємний сюрприз чекатиме на неї після повернення. Ображена кішка часу даремно не гаяла, покликала своїх друзів (яким чином визначити неможливо) й всі разом прийнялися за роботу. Вони поцарапали всю машину, не залишивши жодного живого місця.

Можливо в цю історію ніхто б і не повірив, якби не випадковий перехожий, який зняв усю процедуру помсти на свій телефон.

Шкода, що побачити реакцію власниці не вдалося, але те, що Мілана отримала по заслузі ніхто сперечатися не буде.

Оцініть статтю
Дюшес
Вони поцарапали всю машину, не залишивши жодного живого місця.