Коли ми сім’єю були на відпочинку, з нами стався не зовсім приємний випадок.

На травневі свята, ми з чоловіком вирішили поїхати відпочити в гори. Діти давно просили нас відвести їх на відпочинок. Адже, ми вже давно їздили кудись всі разом. Ми з чоловіком працюємо на різних роботах, тому графік у нас сильно відрізняється, не часто буває так, що вихідні дні у нас збігаються. А тут вихідні були у всієї родини. Тому було вирішено поїхати відпочити на природу. Щоправда, поїздку ми згадували, ще досить довго і це не зовсім приємні спогади. 

Поїздку ми запланували завчасно, купили квиток на автобус, орендували житло. В дорогу діти збиралися, ще за тиждень до від’їзду. Так очікували на поїздку. Було вирішено поїхати в гори, помилуватися природою, подихати свіжим повітрям. Вся родина погодилася саме на цю поїздку.  

Це були дійсно чудові дні відпочинку, але за виключенням одного, але вагомого випадку. Від готелю ми замовили екскурсію по визначних місцях. За нами було прислано автобус. Коли ми сіли на свої місця, в автобус зайшла ще одна родина з дитиною. Далі виявилося, що одного місця не вистачає. Тому довго не думаючи, жінка оглянула автобус і сказала, щоб мої діти потиснулися, щоб її син міг присісти. Я спочатку не зовсім зрозуміла, що вона має на увазі. А потім вона повторила це приказним тоном і на весь автобус. Я була шокована і не задоволена такою поведінкою тієї жінки. Довго не думаючи, я почала вести дискусію, оскільки я не хотіла, щоб мої діти почували себе не комфортно під час поїздки. Ми як-не-як заплатили кошти, тому чому мої діти мають їхати разом з чужою дитиною? Чоловік також втрутився, він також був обурений такою заявою та поведінкою тієї мадам. Але ще більше я була здивована, коли цю жінку підтримали й інші пасажири автобусу. Але як так? Нам почали перечити чужі люди. Говорячи, що ми зажралися. І діти можуть спокійно вміститися на сидіннях втрьох.  

Щоб не псувати день та настрій усім, я здалася. І мої діти їхали з чужим дитям, і тиснулись один до одного. Коли ми приїхали вони були жахливо втомлені та не задоволенні поїздкою, як і ми з чоловіком. Вікенд було зіпсовано. Я не розуміла, чому інші пасажири підтримали цю мадам? Невже ми дійсно зажралися, як нам сказали незнайомці?  

Оцініть статтю
Дюшес
Коли ми сім’єю були на відпочинку, з нами стався не зовсім приємний випадок.