Коли ми увечері сиділи за столом, я почав розмову, за яку попросив вибачення, якщо щось не сподобається в моїх словах. Почав розмову з того, що ремонт потрібно прискорити, тому, що в однокімнатній квартирі нам, чотирьом, тісно.

Я одинокий пенсіонер, живу у своїй квартирі. Нещодавно зателефонував син (він працює в іншому місті), розповів, що запропонували роботу і дають квартиру в нашому місті. Тому, якщо я не проти, то переїдуть до мене, поки в тій квартирі робитимуть ремонт.  Звичайно, я не проти. Через два тижні син із дружиною та їхньою дочкою переїхали до мене.

Коли ми увечері сиділи за столом, я почав розмову, за яку попросив вибачення, якщо щось не сподобається в моїх словах. Почав розмову з того, що ремонт потрібно прискорити, тому, що в однокімнатній квартирі нам, чотирьом, тісно. Я людина поважного віку, і в мене є свої звички й вподобання.

По перше, я рано лягаю спати, а коли поруч молодь, то не вийде так, буду мучитись я, і ви себе почуватимете не затишно. По друге, встаю також рано, люблю в ранню пору дивитись телевізор, тому почуватимусь скуто і сидіти, чекати, поки прокинуться усі, теж незручно. По третє, звик до тиші, ходити по кімнаті, коли мені захочеться, готувати їжу, таку, яка мені смакує. Тому, що ви страву їсте не таку до якої звик я. І потім ви молода сім’я, до вас приходитимуть друзі, і також хочете жити по своїх правилах.

Діти слухали мовчки, не перебивали. Потім син сказав:
– Знаєш тату, а ти правий, і ми зовсім не ображаємось на тебе. Я все зроблю для того, щоб швидше робили ремонт у квартирі.

Я вдячний сину за розуміння, що поважає мене і мої вподобання. Він узяв додаткову роботу, щоб прискорити ремонт, і через деякий час переїхали у свою квартиру. Вони з дружиною живуть добре, звичайно бувають розбіжності, але я не хочу встрявати між ними, і так буде правильно. Діти до мене в гості приходять часто, особливо внучка забігає майже щодня, тому, що школа, в якій навчається знаходиться недалеко від мого дому. Живемо дружно, і я твердо впевнений, якщо занедужаю, мої рідні рядом, допоможуть і підтримають. А в мене неначе відкрилось друге дихання, від почуття, що я не одинокий.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли ми увечері сиділи за столом, я почав розмову, за яку попросив вибачення, якщо щось не сподобається в моїх словах. Почав розмову з того, що ремонт потрібно прискорити, тому, що в однокімнатній квартирі нам, чотирьом, тісно.