Коли ми залишилися з Валентиною Григорівною вдвох, я запитала, що її турбує. Вона зізналася, що не довіряє цій Аліні. Все занадто швидко між ними розвивається. Навіщо так поспішати, хіба не варто пожити разом, перевірити один одного в побуті, в радості та в горі

У четвер до мене зателефонувала свекруха, Валентина Григорівна, й попросила в п’ятницю після роботи приїхати до неї, щоб допомогти з приготуванням страв. Подія доволі грандіозна, молодший брат мого чоловіка, Арсен, приведе на знайомство свою дівчину. Звісно, я пообіцяла з усім допомогти, а сама одразу набрала свого чоловіка Андрія.

-Ти чув, що у нас на вихідних намічається? – радісно запитала навіть не поцікавившись чи він не зайнятий.

-Це у тебе свербить язик розповісти про майбутню невістку? – сміявся з мене Андрій.

-А ти звідки уже знаєш?

-Ну якби Арсен мій брат й найближчий друг. Я знав про його дівчину ще три місяці тому.

-А чого мені не розповів? – ображено допитувалася я.

Бо знав, що ти не втримаєшся й про все розпатякаєш моїй мамі. Не ображайся, з мене шоколадка. Маю бігти, до зустрічі вдома.

В Андрія з Арсеном близькі стосунки. Різниця у віці у них невелика, два роки, тож можна вважати, що по молодості вони гуляли разом. Так сталося, що стосунки у нас з Андрієм почалися ще на першому курсі університету, а вже після випускного ми одружилися. Батьки допомогли купити квартиру, а через рік уже няньчилися з сином.

Арсен став хрещеним нашому Миті й просто душі не чає в малому. Коли приходить в гості, приносить похреснику повно іграшок та ласощів й жодні сердити погляди батьків дядька не зупиняють. «Ти ж його розбалуєш!» – зауважую я на що Арсен спокійно відповідає, що дітей треба балувати поки маленькі, бо ніколи не знаєш, що для них приготувало життя.

Що ж стосується особистого життя Арсена, то я жодного разу не чула, щоб у хлопця були серйозні стосунки. Він, звісно, мав популярність серед дівчат, але змінював їх, як шкарпетки. Ми всі чекали, коли ж він нарешті візьметься за голову й почне поводитися серйозно й тут на тобі, новина про невістку.

Аліна виявилася доволі симпатичною дівчиною, з красивою зовнішністю, гарними манерами й веселим норовом. Вони з Арсеном були схожі своєю поведінкою. Бог парує, тож нам з чоловіком невістка сподобалася. Під час вечері Арсен повідомив радісну новину, вони з Аліною хочуть одружитися уже наступного місяця. Я помітила занепокоєння на обличчі свекрухи, але проігнорувала, адже всі були зайняті привітаннями.

Коли ми залишилися з Валентиною Григорівною вдвох, я запитала, що її турбує. Вона зізналася, що не довіряє цій Аліні. Все занадто швидко між ними розвивається. Навіщо так поспішати, хіба не варто пожити разом, перевірити один одного в побуті, в радості та в горі. Я спробувала заспокоїти свекруху, у молодих буде все життя аби перевіряти все, що треба.

До весілля залишалося чотири дні. Ми вже купили вбрання, замовили подарунок й чекали на дійство. Якось ввечері додому повернувся розлючений Андрій. Я ще ніколи не бачила чоловіка таким сердитим. Запитала, що сталося, а він мені: «Ця куpвa сталася!»

-Поясни ти нормально, що відбувається! – вимагала я в Андрія.

-Я заїхав до твого улюбленого ресторану, замовив там суші на вечерю. Поки чекав, помітив Аліну ще з якимось типом. Вони сиділи за столиком, як пара, розумієш?

– З чого ти взяв, що вони сиділи як пара?

-Той чоловік тримав її за руки, періодично опускаючи свої їй на талію, а вона весело посміхалася. Далі він нахилився до неї впритул й щось шепотів на вухо, після чого почав цілувати. Мене відволікла офіціантка, вона щось там наплутала у замовленні. Поки ми розібралися, тієї парочки й слід простиг!

-Ти впевнений, що це була Аліна, може дівчина просто схожа на неї – припустила я.

-Я не маю проблем ні з зором, ні з головою. Не хотів на емоціях телефонувати Арсену, до того ж він у відрядженні. Повернеться завтра вранці, напишу, щоб одразу їхав до нас, терміново.

-Може не варто розповідати? Ти ж не знаєш, що там відбувалося і хто то такий. До весілля залишилися лічені дні, твій брат такий щасливий, а ти збираєшся це все зруйнувати – я поглянула на Андрія з надією.

-Навіть не смій мені пропонувати обманювати рідного брата! Я хочу, щоб він знав з ким збирається одружуватися, а потім нехай сам вирішує!

Ну і чим я можу зарадити у цій ситуації? Може самій зателефонувати до Аліни й запитати про те, що бачив мій чоловік? Раптом у неї є логічне пояснення.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли ми залишилися з Валентиною Григорівною вдвох, я запитала, що її турбує. Вона зізналася, що не довіряє цій Аліні. Все занадто швидко між ними розвивається. Навіщо так поспішати, хіба не варто пожити разом, перевірити один одного в побуті, в радості та в горі