«Коли Назар одружився, на його шиї опинилася ще й теща, яка скомандувала, щоб його рідна матір йшла працювати»

Уже минув 35 рік, коли Назар врешті надумав одружитися. До того мужчина жив постійно з мамою. Пенсія у неї була маленька, то він в усьому їй допомагав. Бо тих копійок вистачало лише на хліб.

Однак сам жив самодостатнім життям. Дозволяв собі подорожі, походи з друзями на каву, спортивну залу, добротну одежу.

Врешті йому до душі припала симпатична жінка. Вони почали зустрічатися. Назар був щедрим у подарунках, тому, щоб завоювати увагу жінки, водив її по ресторанах, дарував квіти, ходив з нею в театр.

Врешті вирішив запропонувати їй руку. Так Назар перейшов жити до дружини. У неї від першого шлюбу була донечка шкільного віку. Також разом з дочкою жила мама, яка ніде не працювала.

Тепер Назару треба було думати про всю родину і про рідну матір не забувати.

Минуло кілька місяців, і Назар відчув, що його зарплати не вистачає на всю сім’ю. Тому він обмежив себе у відвідуваннях спортивної зали, а також в усіх інших розвагах. Але й така економія не рятувала ситуації.

Тихцем Назар почав думати про ще одну роботу. А тут несподівано на нього дружина напосілася, мовляв, у нього тепер є сім’я, де він живе, тому годі віддавати гроші ще мамі.

Для Назара це було ударом, оскільки звик, що мама – це святе. Без нього вона просто пропаде, тому що її пенсії вистачає лишень на ліки. А за що ж жити? Він тепер зрозумів, що трохи поспішив з одруженням. Або треба було наперед визначитися з фінансовою ситуацією. Тепер вже пізно. Дружина звикла, що її дитина повинна бути в усьому на висоті – в одежі, відпочинку, речах, які їй належать. А на це потрібна хороша копійка. Від шику вона не може відмовитися – так звикла.

А тут ще теща втрутилася в їхні стосунки. Сказала, що його мамі треба йти працювати – нічого на шиї сина сидіти, в нього своя сім’я. Мала б розуміти.

Але мамі вже за сімдесят – куди ж їй на роботу? Після такої заяви Назар серйозно задумався, що робити далі. Мами, звісно, він не кине. Його почало обурювати те, чого це на його шию сіла ще теща. Вона молодша за його маму, то хай іде і працює. Адже на неї він тратить грошей не мало. Любить і манікюр собі зробити, і на масаж сходити, і добре поїсти. Може, сказати дружині, хай обмежить власні витрати на салони і дорогу одежу та косметику.

А наразі Назар шукає ще одну роботу з вечірнім графіком. Поки що йому не везе  в цьому питанні. Може, ви б порадили йому якийсь заробіток.  

 

Оцініть статтю
Дюшес
«Коли Назар одружився, на його шиї опинилася ще й теща, яка скомандувала, щоб його рідна матір йшла працювати»