Коли Оксана вперше побачила маленьку ІриОксана почала збирати документи, щоб удочерити дівчинку. Але одна перепона довгий час стояла на її дорозі.

Коли Оксана вперше побачила маленьку Іринку в будинку маляти, дівчина зрозуміла, що серце її тягнеться до тієї беззахисної дівчинки. Іринці в той час виповнилося три місяці. Оксана відразу почала збирати документи, щоб удочерити дівчинку. Але одна перепона довгий час стояла на її дорозі. Річ у тім, що Оксана незаміжня. Вірніше була одружена. Але через те, що в неї ніколи не буде дітей, чоловік кинув її.

Скільки інстанцій обійшла Оксана, і не порахувати. В неї своя трикімнатна квартира, заробляє добре, вистачить на неї й на дитину. Та коли запитують сімейний стан. Чують, що незаміжня, відразу відмовляють. Пробувала дівчина умовити одного приятеля на фіктивний шлюб. Але в останню хвилину він передумав, познайомився з дівчиною, тому виникли нові плани. Більше таких спроб не робила.

Та руки не опускала. Її вже знали по всіх кабінетах, багато хто співчував. Одного разу їй все ж таки поталанило. Три роки, як Оксана домагається удочерити Іринку. Тільки на останньому засіданні один чоловік мовив, що так інколи рідні батьки не люблять, як ця жінка, яка стільки років домагається взяти на виховання дитину. Якщо дівчинку не удочерила ніяка друга сім’я, то дамо шанс Оксані Миколаївні.

Нарешті вони разом. Іринка давно зве Оксану мамою. Адже вона завжди провідувала малу в будинку маляти. Разом жили добре, не помітили як летять роки. Іринка виросла, вчиться в інституті. Маму не забуває. Часто навідується. Але одного разу Оксані стало зле. Добре, що Іринка була вдома. Викликала швидку допомогу. Після огляду в лікарні, лікар повідомив, що потрібно донорська кров.

Іринка відразу пішла здавати кров, адже хворіє її мама. Коли Оксана дізналася про вчинок доньки, довго плакала і дякувала. Донечка заспокоювала.
– Адже ти моя мама, як інакше.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли Оксана вперше побачила маленьку ІриОксана почала збирати документи, щоб удочерити дівчинку. Але одна перепона довгий час стояла на її дорозі.