Коли Олексій йшов коридором готелю, в кінці помітив, як в одну із кімнат зайшла його дружина Ольга. Він не повірив, думав здалося.

Олексій поспішав. Сьогодні телефонувала дружина і повідомила, що її знову терміново відправили у відрядження. Тому донечку потрібно вчасно забрати з дитячого садочку. Чоловіку не подобаються відрядження дружини, які останнім часом стали все частіше. Звичайно у зарплаті також помітні великі зміни. Ольга заробляє врази більше, ніж він. Олексій погоджується з дружиною, якщо в неї на стільки більша зарплата, і вона не проти працювати, то з домашніми справами йому справлятися легко.

Сьогодні п’ятниця, дружини не буде до вівторка. На вихідний Олексій вирішив, що поїдуть з Яринкою за місто. Там є зона відпочинку. Він зателефонує, замовить номер в будинку. Правда Ольга попереджала, щоб не виїжджали з міста. Спостерігається зміна погоди, щоб не захворіла донечка. Чоловік вирішив, що дружина не дізнається, а вони з Яринкою добре розважаться. На тому і вирішив.

У суботу зранку вони з донечкою у піднесеному настрої їхали на відпочинок. Добре, що там є дитячі розваги, можна купатися в річці, нудьгувати не будуть. За весь день стільки вражень, що до вечора Яринка дрімала на руках у тата. Нарешті вони пішли у свою кімнату. Коли ступив у коридор, в кінці його помітив, як в одну із кімнат зайшла його дружина Ольга. Він не повірив, думав здалося.

Поклав спати доньку. Чоловік вийшов у коридор і пішов до дверей, за якими, як йому здалося, була Ольга. Що він говоритиме тим людям, не думав. Стукав у двері. На порозі стояла його дружина. В халаті. Із за неї виглядав якийсь чоловік. Олексій, не мовивши й слова, розвернувся і пішов у свою кімнату. Ольга намагалася щось пояснювати, але чоловік швидко зник за дверима. Постоявши, дружина повернула назад.

Олексій вдягнув сплячу Яринку і вийшов із будинку. Він викликав таксі. Вдома він зібрав речі свої й донечки. Коли зранку дівчинка прокинулася, він запропонував їй поїхати в подорож. Поїхали в інше місто. Чоловіку знову прийшлося починати все з нуля. Спочатку жили на найманій квартирі. Коли зарплата стала трохи краща, взяв кредит на купівлю житла. Потихеньку життя налагоджувалося.

Ольга часто телефонувала, спочатку просила вибачити. Але такі розмови ні до чого не приводили. Тому інколи приїжджала провідати доньку. Коли Яринка підросла, сама вирішувала в кого жити на той чи інший період.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли Олексій йшов коридором готелю, в кінці помітив, як в одну із кімнат зайшла його дружина Ольга. Він не повірив, думав здалося.