Коли перед весіллям Людмила прийшла додому раніше, її коханий леж ав у ліжky із її двoюpiдною cecтpою.

Скільки себе пам’ятає Віталій, він завжди займається спортом. Бігає вранці. Він так звик до пробіжки, що і в вихідні дні довго спати не може. Обов’язково потрібно зробити вранішню пробіжку. Тоді весь день почуває себе бадьорим. Привчив його до цього виду спорту тато. Коли Віталій був маленьким, тато будив його і вони разом бігали по цих же доріжках. Скільки років пройшло від тих пір, нічого не змінилося. Лише тата давно немає.

Ось і сьогодні Віталій біжить своїм маршрутом. З бокової доріжки доганяє його Людмила, і далі біжать разом. З дівчиною познайомилися два роки назад. Незручно вийшло. Віталій, як завжди не поспішаючи біг своїм маршрутом. Зненацька на нього налетіла дівчина. Вона оглянулася в другу сторону, і не помітила Віталія. Довго вибачалася, яка вона не уважна. Надалі випадало бігати разом. Тому, коли Людмили немає, Віталій біжить тихенько, оглядається, скоро дожене.

Чоловік про дівчину нічого не знає. Тільки здоровкаються, знає, що звуть Людмила і все. Мабуть, у неї сім’я, діти. Незручно запитувати, тому про сімейний стан мову не заводять. Бігати з нею Віталію подобається. Останнім часом домовлятися почали, щоб не розминутися, бігати разом. З Людмилою приємно, а який чудовий сміх у неї. Здавалося слухав би й слухав. Але чоловік розуміє, що межу переступати не потрібно. Та чи подивиться вона на нього інакше, не як на друга по спорту.

Мабуть, так і продовжувалося надалі, якби одного разу Людмила не підвернула ногу. Йти не могла. Прийшлося Віталію нести її на руках з парку. Там викликали таксі, щоб доїхати до лікарні. Тому що нога розпухла, дівчині боляче ступати. Віталій весь час спостерігав, чому Людмила не телефонує своєму чоловіку. Та не кидати ж дівчину. Тому разом із нею поїхав до лікарні. Де їй надали першу допомогу і відпустили додому.

Людмила почувалася незручно. Віталій повинен іти до дружини, адже сім’я чекає його. А він возиться з нею. Звичайно приємно, коли поруч кріпке чоловіче плече. Добре, що чоловік не розгубився, допоміг їй. Вона знову згадала своє минуле. Кохання, яке так розчарувало її. Коли перед весіллям Людмила прийшла додому раніше, її коханий лежав у ліжку із її двоюрідною сестрою. Вона ледь вижила тоді після двійної зради.

Сьогодні тридцяти восьмирічна Людмила розчарована в чоловіках. Вона змирилася з тим, що заміжжя, то не для неї. А Віталій запав їй в душу. Але ж у нього, мабуть, дружина, діти. Тому потрібно викинути з голови дурниці. Увечері піде розважиться. Подруга запросила в гості, говорила, що брат приїхав до неї, до речі неодружений. Тому Людмила вділа найкращу свою сукню. Хотілося виглядати гарно.

Коли прийшла до Галини, стіл накритий. За столом сидів Віталій. Людмила не зрозуміла, що робить чоловік у квартирі подруги. Вони поздоровалися, розмовляли. Галина здивовано дивилася на них.
– Знайомся, мій брат Віталій, — говорила дівчина, — я так розумію, що ви знайомі?

Людмила здивовано дивилася на Віталія. Виходить він також не одружений. Вони обоє розсміялися. Такого не чекали. Віталій не знав, хто в сестри подруга, а виходить знайомі давно. Весь вечір вели невимушену розмову. Засиділися до ночі. Чоловік запропонував провести Людмилу додому. Чарівний вечір продовжувався. Вони гуляли вулицями міста. Розмовляли про все, що можна придумати.

Виявляється у Віталія за плечима також невдалий шлюб. Колишня дружина втекла від нього із більш перспективним чоловіком. З того часу Віталій більше не вірив жінкам, не шукав нікого. Сестра настоювала познайомитися з її подругою. Вона весь час розповідала, яка чудова в неї подруга. Він погодився лише для того, щоб відчепилася. Наразі радий, що так сталося. Адже Людмила давно подобається йому.

Через рік після весілля в них народився синок. Лікарі піклувалися Людмилою до самих пологів. Адже перша вагітність в її віці не завжди проходить добре. Та все минулося і через кілька днів Віталій, щасливий тато, привіз дружину і сина додому.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли перед весіллям Людмила прийшла додому раніше, її коханий леж ав у ліжky із її двoюpiдною cecтpою.