Оксана cop _oмилася показувати свою дитину на людях. В неї в голові крутилася лише одна думка, що звинувачуватимуть що в неї така дитина

Антон і Оксана одружилися, тому що вагітність дівчини скоро стане помітна. Плани в їх житті були інші. Але коли Оксана повідомила, що при надії, Антон відразу, як справжній чоловік, запропонував одружитися. На УЗД показали, що вони чекають хлопчика. Тому чоловік гордився, що скоро стане татом, дружину підтримував, допомагав, щоб не носила важкого, більше гуляла на свіжому повітрі. По господарству все робив сам.

Коли повідомили, що Оксана народила хлопчика, і чекає його в палаті, чоловіка взяла підсвідома тривога. В палаті знаходився лікар. Дружина лежала на ліжку вся в сльозах.  Повідомили, що в них народився «сонячний хлопчик» синдром Дауна. Що в той час пережили Антон і Оксана словами не передати, але не залишили свого хлопчика, вирішили, боротимуться з недугою, чого б це не стояло. Адже син їхній найрідніший.

Вони передивилися в інтернеті все, яка інформація є про таких діток. Познайомилися з іншими батьками, в яких такі ж проблеми. Додзвонювалися з ними, питали поради. Що і як вони розвивають своїх дітей. Коли хлопчику виповнився рік, Оксана соромилася показувати його на людях. В неї в голові крутилася лише одна думка, що звинувачуватимуть що в неї така дитина. Згодом такий стан душі минув.

Наразі хлопчику дев’ять років, він ходить у звичайну школу. Своїми зусиллями, подружжю вдалося розвивати хлопчика. Він читає, добре говорить, грається з іншими дітьми. Нещодавно народилася сестричка, зовсім здорова, яку братик обожнює. Антон і Оксана зуміли подолати страх перед майбутнім і всі перешкоди, які траплялися на їх дорозі.

Оцініть статтю
Дюшес
Оксана cop _oмилася показувати свою дитину на людях. В неї в голові крутилася лише одна думка, що звинувачуватимуть що в неї така дитина