Коли прийшла до квартири, двері відчинив красень, якого Людмила не бачила раніше

Людмила широкою ходою поспішала на зустріч із хлопцями. Сьогодні домовлялися подивитися крутий бойовик. Людмила обожнювала чоловічі фільми. В неї й друзі хлопці. З дівчатами дружити не виходить.  Якісь вони манірні чи щось подібне, чекають принца на білому коні. Людмила їх не розуміє, тому вважає за краще дружити з хлопцями. З ними просто. Ось і сьогодні дивитимуться фільм в Івана вдома. Батьки на дачі, ніхто не помішає.

Коли прийшла до квартири, двері відчинив красень, якого Людмила не бачила раніше. Познайомилися, виявляється він двоюрідний брат Івана. Прийшов поспілкуватися, а тут фільм, він і залишився. Хлопці весело розмовляли, а Людмила неначе води в рота набрала. Сидить мовчки, навіть не ворушиться. Вона сама не розуміла, що з нею. Раніше такого не було. Наразі від погляду Ярослава, того красеня, вона червоніє, ніяковіє і взагалі, почувається не комфортною.

Вдома вперше за весь час дивилася на себе в дзеркало. А вона ще й нічого, тільки виглядить як хлопчисько. З сусідкою Настею домовилися, що та навчить її, як красиво вдягатися, фарбуватись і взагалі поводитися. Вона по секрету повідомила Насті, що закохалася. Ну або принаймні їй так здається. Тому хоче виглядати по жіночому, нащо та тільки згідно закивала головою. Тому коли наступного разу хлопці зібралися подивитися фільм, Людмилу не впізнали.

Ярослав не відходив від дівчини. Весь вечір крутився навколо неї, потім пішов провести додому. Людмила була не проти. Хлопець весь час намагався вихвалятися своїми походами до дівчат. Поки дійшли до будинку дівчини, вона розчарувалася в Ярославу. Ні, такого чоловіка для себе вона  хоче. А хлопець навпаки, захопився Людмилою навсправжки. Він дивився на неї закоханими очима, і мріяв, що разом вони будуть завжди.

Людмила почувалася погано. Як вона не роздивилася, що він хвалько. Наразі намагається донести йому, що зустрічатися їм ще рано. Людмила не готова до нових відносин. Але хлопець і слухати не хоче. І що тепер, як зробити так, щоб відчепився від мене?

Оцініть статтю
Дюшес
Коли прийшла до квартири, двері відчинив красень, якого Людмила не бачила раніше