Коли прийшов, у квартирі речі порозкидані, Вікторія поспіхом скидає своє вбрання у валізу. Спитав, що трапилося? Дружина криво посміхнулася, і сказала, що йде. Вона помилилася щодо нього

Володимир думавскільки ще протягнеться його обманЗ Вікторією живуть пять роківа він до цього часу не признався їйКоли почали зустрічатисяВолодимир так закохався в дівчинущо згоден був наступного дня запропонувати Вікторії вийти за нього заміжВипадково їх побачив тато Володимира. Дома він сказав синущо дівчиназа його спостереженням не кохаєЇй потрібні лише грошіВолодимир стримано відповівщо Вікторія не знає про їхнє багатствоВін не встиг розповісти до якої сімї належитьТато запропонував не говорити дівчині про статкитаким чином Володимир буде знатищо вона кохає йогоа не гроші.

Якось закрутилося всечерез два місяці запропонував одружитисяВікторія дала згодуНе трапилося випадкущоб розповісти дівчині правдуТак і жили даліВолодимир ходив на роботувіддавав зароблені дружині. Вона своєю чергою розподіляла їх на весь місяцьі тяжко зітхалаМабутьне діждеться вонаколи чоловік буде заробляти такщоб можна не рахуючи вдягатисяходити в салон красикупити автомобільпоїхати відпочивати на кращі курорти світуДобрещо комунальні платежі оплачує віна то нічого не залишилося б.

Володимир все частіше почав говорити про дітеймов що у нас за сімясина хочуабо дочкуАле Вікторія і слухати не хотілаще не часговорила.
Одного вечорайдучи додомуВолодимир купив квіти й вирішивщо сьогодні розкаже всю правду про статкиВін бачить що дружина дбає про ньогонавіщо і далі її держати в невіданні.

Коли прийшову квартирі речі порозкиданіВікторія поспіхом скидає своє вбрання у валізуСпитавщо трапилосяДружина криво посміхнуласяі сказалащо йдеВона помилилася щодо ньогоХоче жити красивоале Володимир не дав їй нічого з тогопро що вона мріялаВона не кохалаподруги сказали тодіщо він заможнийОт вона і закрутила з нимВиявляється дівчата помилилисяЯ зустріла кращого за тебеі багатогоякий не шкодує на мене грошейВолодимир помовчавпотім почав говорити.
– Не помилилися твої подругиЯ справді маю великі статки. Але тоді мене батько застерігщо тобі потрібні лише грошіЯ не став говорити про багатствоТи була доброю дружиноюСьогодні я йшов додому з наміром розповісти тобі всеАле ти попередила мене.
Квартиру залишаю тобіна розлучення подам сам.Опамятавшись Вікторія почала благати пробачити їїале Володимир пішов не оглядаючись.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли прийшов, у квартирі речі порозкидані, Вікторія поспіхом скидає своє вбрання у валізу. Спитав, що трапилося? Дружина криво посміхнулася, і сказала, що йде. Вона помилилася щодо нього