Коли рoзлучався зі своєю дружиною, багато чого нового дізнався. Вона завжди такою скромною і покірною була. А виявилася, що вся її поведінка – це бpexня і маскарад. Напевно, я пoгано її знав.

15 років тому я одружився з Юлею. Відразу зізнаюся: кохання між нами ніякого не було. Просто зустрічалися, а потім вона завагітніла від мене. З нею завжди затишно та комфортно було. Тому я і вирішив одружитися з цією жінкою.

Юля завжди багато працювала. Заробітна плата у неї була вища, ніж у мене. Коли я приходив з роботи, у квартирі завжди чисто було, охайно. Чекала мене смачна вечеря А зранку на вішаках висів чистий й випрасуваний одяг. Тому мені з Юлею дуже комфортно жилося. Я звик до такого побуту у нашій родині.

Дружина ніколи не скаржилася. Навіть коли донька народилася, Юля весь час присвячувала їй. Мені не доводилося допомагати навіть. Я не мав ніяких проблем. Спокійно їздив з друзями на полювання чи риболовлю, на футбол ходив, частенько засиджувався за пивом у барі.

Юля  ніколи і ні в чому мене не дорікала. Вона не відносилася до тих жінок, які постійно пиляють своїх чоловіків. Тому жили ми спокійно і мирно. Хоча я розумів, що мені чогось бракує у цих стосунках. Чого саме – я ще тоді збагнути не міг.

А потім я зустрів Надію. Вродливу, струнку, активну та позитивну. З першого погляду, коли її побачив, відчув себе молодим, енергійним, сповненим життям. У моїй душі щось бриніло, як тільки дивився на неї. Я надихався на відчайдушні вчинки. І тоді я збагнув, що люблю Надю і ніколи не любив Юлю. З дружиною у мене таких відчуттів не було ні разу.

Я чесно зізнався у всьому дружині. Але такої її бурхливої реакції не очікував. Завжди така скромна, спокійна Юля влаштувала мені скандал. Вона ж ніколи не йшла проти мене. А тепер кричала, що я маю віддати їй своє житло. Сказала, що буде консультуватися з найкращими адвокатами, але мою квартиру відсудить.

А ще Юля повідомила мені, що вагітна. У мене аж руки опустилися. Я не розумів – як це? 15 років разом – лише одну дитину планували. А от тобі й маєш!

Інтуїція мені підказала, що треба зробити тест на батьківство. Моєму обуренню не було меж, коли я дізнався що Юля народила другу дитину не від мене. Виходить, вона мене просто зраджувала? Лише вдавала з себе таку скромну і невинну? Правду говорять, що у тихому болоті дідько водиться.

Звичайно, потім було розлучення. Суд прийняв рішення розділити все наше майно навпіл між Юлею та мною. Зараз я живу з Надією і дуже щасливий. Тепер я знаю, що таке справжнє кохання.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли рoзлучався зі своєю дружиною, багато чого нового дізнався. Вона завжди такою скромною і покірною була. А виявилася, що вся її поведінка – це бpexня і маскарад. Напевно, я пoгано її знав.