Коли старший Володя вчився в одинадцятому класі, а найменша Анжела в другому, Людмила відчула, що знову при надії. Повідомила чоловіка. Генадій посміхався, народжуй, хоче хлопчика.

Людмила вийшла заміж рано. Зустрічалися з хлопцем, поки не стало відомо, що вагітна, одружилися. Народився хлопчик Володя. Прожили з чоловіком не довго. Як потім говорила Людмила, не зійшлися характерами. Деякий час хлопчика виховувала одна. Коли Володі виповнилося два роки, зустріла Геннадія. В цьому чоловіку відчула свою другу половинку. Тому незабаром одружилися. До Володі Геннадій ставився добре. Вважав, що повинен виховати як свого сина.

Людмила з Геннадієм жили в однокімнатній квартирі. В них через кілька років вже п’ятеро дітей. При чому решта чотири одні донечки. Квартира маленька, тісно. Грошей стільки не назбирати, щоб купити велику квартиру. До них приїхав друг Геннадія, який живе в селі. Побачив тісноту, запропонував чоловіку. У них в селі недалеко від нього продається будинок. Не зовсім великий, але вони помістяться. Квартиру продати, грошей вистачить на будинок. Адже в селі набагато дешевше продаються будинки.

Геннадій поїхав, подивився, дійсно гарний будинок, сподобався. Так і зробили. Коли переїхали, діти раділи. Подвір’я велике, є де гуляти. Навесні Людмила посадила квіти, облаштувала дім і подвір’я. Люди дивувалися, як у неї вистачає сил справлятися зі стількома дітьми, ще й затишок який зробила. А Людмила тільки посміхалася. Навіщо комусь знати, як інколи хочеться відпочити, не поспішати вранці вставати з ліжка.

Але вона переборює себе, не можна киснути. І знову весела щебетуха Людмила опікується своєю родиною. Коли старший Володя вчився в одинадцятому класі, а найменша Анжела в другому, Людмила відчула, що знову при надії. Повідомила чоловіка. Геннадій посміхався, народжуй, хоче хлопчика. Діти, коли дізналися плескали в долоні. Вони хочуть бавитися з маленьким, обіцяли допомагати мамі, лише нехай народжує.

Народилася знову дівчинка, Юля. Діти як і обіцяли, допомагали мамі. Інколи вона весь день не бачила малу. Приносили тільки годувати. Взагалі діти в неї виховані, слухняні. Сусіди дивуються, як вона зуміла так виховувати своїх нащадків, що сусідам немає на що на них скаржитися, сміялися, запитуючи. Непомітно діти виросли. Одне по одному покидали рідну домівку. Вже й найменша Юля з дев’яти класів пішла вчитися на кухаря.

Та коли приїжджають провідати маму, весело, шумно. Знову сусіди заздрять, не забувають діти свою маму, не те що їхні, провідують раз у рік, і то не завжди.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли старший Володя вчився в одинадцятому класі, а найменша Анжела в другому, Людмила відчула, що знову при надії. Повідомила чоловіка. Генадій посміхався, народжуй, хоче хлопчика.