Коли свати покликали в гості, я просто кинула слухавку. Знаю, що невиховано, але піти в гості до батьків невістки не можу через свого чоловіка.

З Олександром ми в шлюбі уже більше 26-ти років. Наша сім’я складається з мене, чоловіка та двоє діток. Старший син ще під час навчання в університеті знайшов своє кохання і запропонував їй одружитися. Його наречену звуть Ірина.

Тож логічно було познайомитися із батьками майбутньої невістки. Одного зимового вечора матір дівчини подзвонила, аби нагадати, що за традицією ми мусимо прийти і засватати їхню дочку. Тож запропонувала зробити це на релігійне свято – Щедрий вечір.

Я відмовилася і без особливих причин кинула слухавку. Зараз розумію, що це грубо і невиховано, але на той момент мною керувалися емоції. Я на мить усвідомила, що не хочу іти зі своїм чоловіком нікуди.

Живемо ми дружно і ніколи не сваримося, але проблема в тому, що за столом Саша не вміє себе гарно поводити. Ніяких правил етикету він не знає, вже мовчу про те, що мінімально не може охайно їсти. Мені завжди соромно за нього, але виправити нічого не можу, адже це доросла людина і її важко перевиховати.

Новий Рік ми святкували в своїх друзів. І я навіть не здивувалася, що Саша і там поводив себе негідно. Він не встиг сісти за стіл, як перевернув пляшку з лимонадом, так забруднив новеньку скатерть.

Не встигло минути й декілька хвилин, як на його сорочці і штанах був салат і він не став прибирати його у ванній кімнаті, а просто позбирав пальцями їжу і закинув швидко в рот. Та на цьому не закінчилося. Далі послідувало облизування пальців і висякування носа в рушничок з колін.

Скільки разів я робила зауваження і намагалася щось змінити. Все даремно. Сашко не вважає, що поводить себе погано.

Та ще більше мене дратує, коли чоловік намагається підтримувати будь-яку бесіду, навіть ту, в якій взагалі не обізнаний. Коли ж йому доводять неправоту, він на всіх злиться і обзиває телепнямu .

Якби він мав можливість стати на моє місце і поглянути на ці видовища зі сторони. Можливо, тоді щось змінилося, а поки доводиться сидіти і переживати, як уникнути позору перед майбутніми сватами.

Я прекрасно розумію, що побачивши таке, батьки Іринки зроблять висновок і про мого сина, а я не хочу, щоб він страждав через поведінку тата. Тому залишається тільки гадати, яких заходів можна вжити.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли свати покликали в гості, я просто кинула слухавку. Знаю, що невиховано, але піти в гості до батьків невістки не можу через свого чоловіка.