Народила трійню, двох хлопчиків і дівчинку, а з пологового будинку пішла тільки з донькою.

Коли Тамара поступила до пологового будинку, в палаті, куди її поселили знаходилася дівчина. Живіт у неї був такий великий, що Тамарі здавалося, її животик зовсім маленький поряд з тією жіночкою. Коли познайомилися, Людмила призналася, що на УЗД виявили в неї трійню. І додала, що якби знала таке, то нізащо не залишила вагітність. Тамара в шоці дивилася на неї. Дітки скоро появляться на світ, а вона таке говорить.

Потім познайомилися ближче. Людмилу чоловік кинув, коли дізнався що буде трійня. Злякався відповідальності. Її батьки також допомагати не обіцяють. Говорять, треба думати, що робиш. А Людмила хотіла бути щасливою, тому і вирішила залишити дитя, а вийшло троє. Наразі її ніхто не провідує. Одного разу приходила подруга. Добре, що квартира є, від бабусі дісталася. Подруга все там прибрала, ліжечко одно дістала. Віддала знайома в якої виріс хлопчик із того ліжечка. Інші потім пошукаємо, сказала.

Пологи в них почалися одночасно. Тамара перша народила дівчинку, яка голосним плачом об’явила про прихід в цей світ. Людмила народила всіх трьох на протязі наступної години. В неї народилися два хлопчики й одна дівчинка. Коли в палаті, після пологів ми роздивлялися своїх малят, Людмила милувалася лише дівчинкою. На хлопчиків не звертала уваги. Годувати також не стала, говорить молока не вистачає.

Тамарі жаль діток. Молока в неї вистачає. Тому після своєї крихітки годувала і хлопчиків Людмили. На третій день перебування в пологовому, Людмила зібрала свої речі, взяла дівчинку на руки й пішла до виходу. Тамара запитала, а як же хлопчики? Людмила не оглядаючись відповіла, що написала відмову від них. Не справлюсь із трьома, додала. То було шоком для Тамари. Як можна залишити своїх дітей?.

Коли прийшов чоловік провідати її з донечкою, дівчина розповіла про покинутих хлопчиків. І про те, що вона годувала їх. Вони стали для неї немов рідні. Довго радилися з чоловіком. Тамара сьогодні згодна забрати дітей до себе. Тим паче, що чоловік підтримує її. Наступного дня він приніс список документів, які потрібно зібрати для усиновлення. З пологового Тамара вийшла з одним рожевим конвертиком. А через місяць вони з чоловіком несли з того ж пологового два голубі конверти. Пощастило хлопчикам. Потрапили в гарну родину. Щасти їм усім.

Оцініть статтю
Дюшес
Народила трійню, двох хлопчиків і дівчинку, а з пологового будинку пішла тільки з донькою.