Коли Валерій запросив мене на побачення, я знала, що він розлучений. Ми зустрічалися декілька місяців перед тим, як коханий познайомив мене зі своєю донькою

Коли Валерій запросив мене на побачення, я знала, що він розлучений. Ми зустрічалися декілька місяців перед тим, як коханий познайомив мене зі своєю донькою. Рідна мама дівчинки покинула сім’ю, коли Аля була ще маленька. З дівчинкою ми швидко подружилися. Через місяць після знайомства, Валерій зробив мені пропозицію. Я сказала «так».

Перед тим, як вступити у законні відносини, ми з нареченим обговорили всі питання, що стосувалися його доньки. Колишня дружина Валєри не зникла повністю, вона платила дівчинці аліменти і зустрічалася з нею на вихідних. Тож я не повинна була втручатися у виховний процес падчерці, оскільки цим займалася її рідна мама. Такий стан речей мене повністю влаштовував. Я любила Валерія, але не хотіла втручатися у життя його доньки. Звичайно я допомагатиму дівчинці з уроками, заплітатиму косички, купуватиму сукні, але не більше.

Спочатку все було просто прекрасно. Ми жили втрьох, чудово проводили час, частенько влаштовували сімейні вечори. Наша домовленість була в силі. Так було до тих пір, поки Валерій не почав робити мені зауваження, стосовно поведінки його дочки.

Нещодавно сталася неприємна ситуація. Коли я приготувала вечерю і ми всі сіли їсти, Алі не сподобалася страва. Замість того, щоб відверто про це сказати, вона почала випльовувати вміст тарілки назад. Потім встала за столу і пішла до своєї кімнати.

Я нічого не сказала дитині, але висловила своє невдоволення чоловіку. «Ти маєш поговорити з нею і пояснити, що так робити не годиться!», сказала я. Чоловік просто оскаженів. Став на мене кричати й вимагати, щоб я навчила його дочку  манерам.

Після цієї ситуації наше життя різко змінилося. З чоловіком ми більше спокійно не розмовляли. Тепер кожна наша бесіда закінчується сваркою. Пристрасть теж кудись поділася, ми просто стали жити як сусіди по кімнаті.

Валерій дотепер вважає, що невміння його доньки поводитися за столом – це моя провина. Я не розумію, чому цим питанням повинна займатися я, якщо у дівчинки є рідна мама. Не знаю чи довго ми ще зможемо бути сім’єю за таких обставин. Розлучатися мені не хочеться, але й терпіти таке ставлення до себе я не збираюся.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли Валерій запросив мене на побачення, я знала, що він розлучений. Ми зустрічалися декілька місяців перед тим, як коханий познайомив мене зі своєю донькою