Коли я побачила стіл, який накрила свекруха, я просто була ошелешена. Страв було як на весіллі для 250 людей. Купа солодощів, всі блюда були дуже жирні, все смажене з тонною майонезу. Hавіщо готувати так багато, нас же зібралось п’ятеро, куди вони потім цю купу їжі будуть дівати. Тоді ще я не розуміла, що ця проблема може довести наш шлюб майже до розлучення

Коли я одружувалась, я знала, що нам з чоловіком потрібно буде пережити багато проблем, але я не очікувала, що проблема буде пов’язана з харчуванням. У нас з чоловіком гарні стосунки, але єдине що мені не подобається, це те, що він дуже сильно любить смачно поїсти жирної їжі. Через це зараз у нього є зайва вага. Коли я виходила за нього заміж, я думала, що у мене вийде привчити чоловіка до правильної їжі та спорту. Тому що я живу саме у такому ритмі. Але ця риса у ньому зростала вже багато років, тому це виявилось не так просто.

Це все моя свекруха привчила чоловіка до такого образу життя. Ще коли я перший раз прийшла до них додому я одразу зрозуміла, чому він виріс таким. У нього був день народження. За його словами святкування не передбачало нічого особливого, просто проведемо вечір у сімейній обстановці. Коли я побачила стіл, я просто була ошелешена. Страв було як на весіллі для 250 людей. Купа солодощів, всі блюда були дуже жирні, все смажене з тонною майонезу. Hавіщо готувати так багато, нас же зібралось п’ятеро, куди вони потім цю купу їжі будуть дівати.

Ви не уявляєте мого здивування, коли під кінець вечору всі тарілки були вже пусті. Мене весь вечір змушували з’їсти ще, тому що за їх словами я дуже худесенька. У них вся родина пов’язала своє життя з їжею. Батько працює на продовольчому складі, мати повар у місцевому кафе, а сестра працює у м’ясному магазині. Вони всі не дуже худі, навіть сестра чоловіка дуже крупна жінка. А я у той вечір тільки і встигала відмовлятись від такої калорійної їжі.

Тоді я не звернула уваги на цю любов до того щоб смачно поїсти. Яка мені різниця, хочуть їсти – нехай їдять. Це не моя справа.

Але неладне я відчула ще коли ми принесли заяву до РАГСу, відразу ж після цього свекруха тільки і промивала мені мізки з приводу того, що я повинна добре годувати її сина. Постійно присилала мені на вайбер смс повідомлення з рецептами і стравами які полюбляє чоловік. Я звісно погоджувалась з нею, але робила все навпаки. Ми тоді вже жили вдвох і я потроху намагалась змінити раціон чоловіка. Замість майонезу додавала сметану, замість великої кількості жирного м’яса та ковбачи до салатів клала більше овочей.

Після весілля я вмовила його сісти на дієту, він погодився тому що я навела логічний аргумент. Ми вирішили завести дитину і готувалися до цього, тому щоб все було добре, повинно щоб обидва були здорові. Чоловік кулька місяців терпів та їв те, що потрібно. А у той момент коли я повідомила йому, що завагітніла, він відразу ж повернувся до старого образу життя. Багато мучного, знову ж жирна їжа та походи вночі до холодильника швидко дали свої результати, тому він знову набрав все що скинув до цього.

Після пологів ми вирішили з’їжджати зі знімного житла і взяти квартиру у кредит. Свекруха вмовила нас купувати житло у домі поруч з її домом. І після цього стало неможливим поміняти меню чоловіка. Вдома я йому готувала відварні овочі, відварне м’ясо, салати з овочами. А після цього він нишком приходив до свекрові, яка насипала йому їжу з їх раціону. Та ще й ображалась на мене за те, що я її сина не годую, а якщо годую то якоюсь капустою.

Розмову про похід до тренажерного залу чоловік взагалі не хочу продовжувати і відразу відмовляється. А у нього вже через його вагу почались проблеми зі здоров’ям. Я вже намагалась поговорити зі свекрухою. Багато разів пояснювала їй, що через те чим вона годує сина, у нього зараз і проблеми і з часом все стане тільки гірше. Але вона мої слова ігнорує і продовжує робити так як і раніше. Вона все ще думає, що я неправильно піклуюсь про свого чоловіка, він в мене ходить голодний.

Ми з чоловіком вже розмовляли з того приводу, що у нас сварки тільки через їжу. Я дуже просила його передивитись своє відношення до цього питання і відмовитись від шкідливого. Він обіцяє мені і вдає вигляд, що намагається схуднути і клянеться мені, що не бігає до матусі на вечері. Але ж я бачу, що за місяць на здоровій їжі яку я готую він чому не скинув навіть кілограму. Я йому не вірю.

Зараз у нас у родині дуже напружена обстановка. Я навіть думаю з приводу розлучення. Тому що більше вже не витримую, а свекруха робить вигляд, що не бачить цього і тепер почала приносити свою їжу до нас додому і заповнює весь холодильник жиром. Я вже навіть не знаю що робити, але терпіти це й надалі я не зможу.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли я побачила стіл, який накрила свекруха, я просто була ошелешена. Страв було як на весіллі для 250 людей. Купа солодощів, всі блюда були дуже жирні, все смажене з тонною майонезу. Hавіщо готувати так багато, нас же зібралось п’ятеро, куди вони потім цю купу їжі будуть дівати. Тоді ще я не розуміла, що ця проблема може довести наш шлюб майже до розлучення