Коли я познайомилась з хлопцем, то у голові була лише одна думка – не знайомити його з Олесею, інакше він про мене у той же момент забуде, хоча подрузі я про нього розповіла.

З Олесею ми подруги зі шкільної парти, всюди разом, все один про одного знаємо, такі собі «не розлий вода», але природа вирішила так, що зробила її однією з найпривабливіших дівчат у місті, а я звичайна, тому, коли поруч вона, то у мій бік ніхто і не погляне.

В університеті ми теж вчилися разом і поки вона постійно змінювала хлопців, зі мною знайомилися лише для того, щоб я їх потім познайомила з Олесею. Моє особисте життя було тухлим та нудним, доки її буяло.

Недавно я зустрілась з хорошим хлопцем, вже всі вуха Олесі про нього заговорила, але знайомити їх не хочу, спочатку думала, що це через те, що ми мало знайомі, а потім зрозуміла, що я просто боюсь, що він перемкнеться на неї, як і всі до нього.

Зі сльозами я зізналась у цьому подрузі, а вона мені сказала: «Навіщо тобі той, хто проміняє тебе на першу спідницю? Перевірмо його і ти будеш знати, який він насправді! Чи вартий він тебе!».

Я вирішила спробувати діяти так, як сказала вона, і коли вони познайомилися, то я зрозуміла, що все втрачено.

Наступного дня він написав мені, але з бажанням отримати номер подруги. Я посміялась і дала його, а потім дізналась, що вона повела його у ресторан, щоб «помститися», заказувала все найдорожче і насміхалась з нього. Для мене це виглядало дивно, я не могло зрозуміти її дій і після цього наша дружба почала гаснути.

Згодом я все-таки зустріла свого чоловіка, який полюбив мене і на весілля вирішила запросити Олесю, ми ще з нею підтримували зв’язок і я подумала, що хочу бачити її у такий важливий день, от лише не знала, що вона стане причиною того, що поб’ються два свідки, а вона лише хихотітиме.

Після цього я спробувала з нею поговорити, мов вона мені так весілля зіпсує, а вона мені у відповідь: «Ну, змирися ти нарешті, що всі твої чоловіки ставатимуть моїми, тому що я красивіша!».

Вона була п’яна і я могла проігнорувати ці слова, але вони торкнули мене за живе, тому я попросила її покинути моє свято. Після цього ми більше не спілкувалась.

Минув рік нашого подружнього життя, коли повернувшись раніше додому, я побачила у коридорі жіночі туфлі, а у спальні колишню найкращу подругу. Я не стала з ними говорити, зібрала речі чоловіка і виставила їх двох з моєї квартири.

Я не знаю, як у цих двох склалось життя, але досі не можу зрозуміти Олесю – невже ціллю всього її життя було довести, що вона красивіша мене?

Оцініть статтю
Дюшес
Коли я познайомилась з хлопцем, то у голові була лише одна думка – не знайомити його з Олесею, інакше він про мене у той же момент забуде, хоча подрузі я про нього розповіла.