Коли я виходила заміж, то вже знала, що моя свекруха не одна з найкращих та люб’язних жінок. Але те, що вона влаштувала нам на нашому з чоловіком весіллі виходить за всі можливі рамки

Коли я виходила заміж, то вже знала, що моя свекруха не одна з найкращих та люб’язних жінок. Але те, що вона влаштувала нам на нашому з чоловіком весіллі виходить за всі можливі рамки.

Як тільки нам з чоловіком на весіллі гості подарували конверти з грошима, моя свекруха одразу ж прибігла до свого сина і сказала йому що всі наші подаровані гроші вона забирає собі, адже син вже одружився, а її молодшу доньку необхідно ще ставити на ноги. Я була шокована від її слів й настільки здивована вчинком моєї свекрухи, що стоячої поруч з чоловіком та свекрухою, не могла й слова їй сказати. Але, слава Богу, що в мене дуже гарний та вихований чоловік, який делікатно зміг пояснити своїй мамі, що він вже має дружину, з якою повинен обговорити цю ситуацію. Також він їй сказав, що ми вже ці кошти запланували витратити на нашу весільну подорож.

Від почутих слів свекруха впала в розпач та здійняла шум на всю банкету залу. Наші гості були здивовані такій поведінці свекрухи. Та, на щастя, мій свекор швидко її забрав, заспокоїв та відвіз додому.

Я так сподівалася, що концерти моєї свекрухи більше не будуть повторюватися. Але, коли ми приїхали з нашої весільної подорожі, я зрозуміла, що дуже помилялася. Як тільки ми приїхали додому, то побачили змінені замки на дверях нашої квартири. Як виявилося моя кохана свекруха за цей місяць поки нас не було у квартирі поселила туди свою доньку та змінила всі замки, щоб ми не змогли потрапити до себе додому. Взагалі-то, квартиру, в який ми з чоловіком жили, подарували мені мої батьки як тільки я поїхала навчатися до Києва.

Родом я з невеликого містечка, яке знаходиться недалеко від столиці. А так, як я закінчила школу з золотою медаллю, то батьки вирішили Зробити мені величезний подарунок, та купили двокімнатну квартиру недалеко від університету, в якому я навчалася. Тому, звісно, і я була дуже зла та шокована, що не можу потрапити до своєї ж квартири.

Нам двері й так ніхто і не відчинив, тому ми з чоловіком були вимушені викликати майстра та зламати ці двері, щоб зайти всередину. А коли зайшли у квартиру, то побачили сестру чоловіка, яка купалася в душі й нічого не підозрювала. А як вона побачила нас, то дуже сильно злякалася. Ми з чоловіком спочатку не зрозуміли чому, але коли сестра чоловіка нам все пояснила, то я стала ненавидіти свою свекруху ще більше.

Як розповіла нам сестра чоловіка, то їй мама сказала, що ми зовсім не проти щоб вона жила з нами й попросили її змінити замки у нашій квартирі. Нашій злості не було меж. Ми розуміли, що сестра чоловіка тут ні при чому, тому ми їй все пояснили та попросили повернутися назад жити до мами. Мій чоловік зателефонував своїй матері та сказав дуже швидко приїхати до нас. А по її приїзду чоловік влаштував дуже великий скандал, він почав говорити щоб його мати не лізла в нашу сім’ю, а тим паче не вирішувала все за нас.

У відповідь на ці слова ми почули, що, через те, що ми тепер одна сім’я, то не маємо право відмовити їй розпоряджатися нашою квартирою. І тут вже не витримала я. Звісно, я намагалася все одно тримати себе в руках і спокійно пояснити мої свекрусі, що це моя квартира, і вирішувати хто тут може жити буду тільки я. Вона демонстративно розвернулася та пішла геть з нашої квартири.

І після цього я її в нашій квартирі ні разу не бачила. Ми з нею помирилися, але зустрічаємося тільки у них у гостях. Оскільки їй стало соромно за свій вчинок, тому вона не приходить більше до нас додому.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли я виходила заміж, то вже знала, що моя свекруха не одна з найкращих та люб’язних жінок. Але те, що вона влаштувала нам на нашому з чоловіком весіллі виходить за всі можливі рамки