Коли я збиралася виходити заміж, моя мати мене відмовляла. Вона була не задоволена моїм вибором. Говорила, що з цим чоловіком я буду нещаслива та жебрачкою в шлюбі.

З Олегом ми познайомилися в компанії нашого спільного знайомого. Він мені відразу припав до душі, спокійний та ввічливий. Ми були на останньому курсі, тому після закінчення ВНЗ він зробив мені пропозицію. Я погодилася.  

Коли про це дізналася моя мама, вона була категорично проти нашого шлюбу. Вона не любила Олега. Мама хотіла, щоб я вийшла за багатого та самодостатнього чоловіка, щоб собі ні в чому не відмовляти та не рахувати копійку. Я була іншої думки. Олег працював звичайним продавцем в магазині побутової техніки. Кошти невеликі, але нам поки вистачало. Перед весіллям мама сказала мені, що вона не стане допомагати для нас, нехай мій чоловік мене забезпечує, і я можу до неї не приходити за допомогою. Я була дуже засмучена від її слів. Що Олег для неї такого зробив? Що народився не в багатій сім’ї?  Мама розлучилася з татом, коли зрозуміла, що він не зможе зробити її щасливою. Щасливою в її розумінні – це не зможе звозити її на Мальдіви. Вдруге вона так і не вийшла заміж.  

Через чотири роки після весілля в нас з Олегом народилася прекрасна донечка. Мама як на диво дуже хотіла побачитися з внучкою, тому прийшла просити пробачення. В нас з Олегом все налагодилося. Олега підвищили на роботі тепер він регіональний менеджер по мережі. Зарплату отримує досить хорошу. Нам вистачає на все. Зараз плануємо придбати авто в кредит. Якось мама запитала мене, як нам все вдалося, адже вона не вірила, що моє майбутнє з тією людиною буде щасливим. В неї ж не склалося з жебраком. А я подивилася в очі матері, і сказала прямо, що життя не склалося лише в неї й це не тато був жебраком, а вона. Мені було не приємно говорити для неї ці слова, але я не могла стриматися. Мама дійсно не розуміла, чому в житті в неї склалося все таким чином. Вона хотіла все готовеньке, а не чекати та вкладати сили у своє щасливе майбутнє.  

Оцініть статтю
Дюшес
Коли я збиралася виходити заміж, моя мати мене відмовляла. Вона була не задоволена моїм вибором. Говорила, що з цим чоловіком я буду нещаслива та жебрачкою в шлюбі.