В одну мить хлопець зал _ишився без мами. Тато дуже побивався за своєю дружиною. Навіть похорони не міг організувати. Тому ними займалися сестри мами. Звідки вони взялися, невідомо.

Коли Єгору виповнилося шістнадцять років, в сім’ї відбулися зміни. Мама, вся у своєму бізнесі, не помічала як змінився її чоловік. Поки Єгора то не стосувалося, не звертав уваги, як вони відносяться один до одного. Але потім зі слів мами, коли вони сварилися з татом стало відомо, що вона впіймала тата з його секретаркою, як говорять, на гарячому. Згоди між собою так і не знайшли, і одного разу тату пішов із дому.

Вони встигли розлучитися. Бізнес залишився мамі, адже в неї хороші адвокати, тому чоловіка залишила ні з чим. Минув рік, і Єгор помітив, що тато все частіше приходить його провідати. Залишався до вечора, поки не прийде з роботи мама. Вони довго розмовляли, тато просив пробачення, і врешті решт прийшов назад додому з речами. Єгор радів. Нарешті родина разом. Адже йому потрібен тато тут, дома, а не одинокі зустрічі з ним на вулиці.

Одного разу зателефонували з маминої роботи, повідомили що їй стало погано, вона втратила свідомість і так і не прийшла до тями. Коли швидка приїхала, констатувала смерть.  В одну мить хлопець залишився без мами. Тато дуже побивався за своєю дружиною. Навіть похорони не міг організувати. Тому ними займалися сестри мами. Звідки вони взялися, невідомо. До цього часу Єгор не чув про них. Тато на все що відбувається не реагував ніяк. Він побивався за дружиною, і за тим, що цілий рік не був поруч. Менше нервувалася б наразі жива була.

Після похорон мамині сестри швидко дізналися, що повторно взяти шлюб не встигли, тому нишпорили по всьому будинку. За ними ніхто не спостерігав. Як виявилося пізніше, багато чого винесли з будинку в той час. Намагалися навіть сейф відкрити, але не вдалося. Заговорили про бізнес, що Єгор малий, і їм необхідно взяти опіку над хлопцем, також щоб керувати бізнесом. При цьому посварилися хто з них візьме на себе ту «відповідальність».

Єгор тормошив тата і зі сльозами розповів, що задумали тітки. Йому в голові не вкладалося, їм немає ніякого діла до його мами, лише збагатитися її коштом.

Оцініть статтю
Дюшес
В одну мить хлопець зал _ишився без мами. Тато дуже побивався за своєю дружиною. Навіть похорони не міг організувати. Тому ними займалися сестри мами. Звідки вони взялися, невідомо.