Коли жінка побачила тверезого чоловіка у трусах з роздертими колінами, ліктями та руками, то не могла повірити

Чоловік з дружиною знову сварилися під час сніданку. «Сергію, скільки мені чекати, щоб ти нарешті повісив ту поличку? Я вже рік про це прошу, а користі жодної! – сказала розлючено дружина – Якщо ти думаєш, що я забуду про це, то навіть не надійся, падл0!».

Сергій навіть не обернувся на вигуки Насті, бо якраз відбувався вирішальний кидок м’яча у якомусь спортивному змаганні, яке він переглядав, паралельно попиваючи пиво. Нічого дивного.

– Так ти ж мене навіть не слухаєш! Боже, обіцяю тобі, що, якщо ти нічого не зробиш, то я обріжу дроти у телевізорі, щоб ти нічого не зміг подивитися.

– Настя, ну замовкни вже! – відгукнувся чоловік.

Контролювати свій гнів дружина уже не могла й вирішила, що прийшов час діяти. Через кілька хвилин вона обрізала якийсь провід й телевізор припинив працювати. У квартирі лунали нелюдські крики, хтось з сусідів перелякався, що чоловік з розуму зійшов і зараз вб’є дружину, але все було навпаки. Через 10 хвилин, Сергій стояв на балконі в одних трусах й з пляшкою пива. Доки чоловік охолоджувався й тверезів, дружина вирішила прибрати безлад у квартирі.

pinterest.com

Доки чоловік сидів на балконі й думав про помсту дружині, вона ретельно прибирала вітальню. Й дуже здивувалась, коли у двері хтось подзвонив. Тим часом Сергій помітив дивний шурхіт знизу, пригнувся, щоб щось розгледіти й не зоглядівся, як випав з другого поверху.

Біля дверей своєї квартири він натиснув на дзвінок. Коли жінка побачила тверезого чоловіка у трусах з роздертими колінами, ліктями та руками, то не могла повірити, що її це все не здається.

– Де поличка?

– Що?… Ти про що? Яка поличка?

– Ну, ту, яку я маю повісити на кухні.

Дружина м’яло посміхнулась до чоловіка й повела його до полички. Після цього чоловік рідко перечить дружині, бо боїться її гніву та й випивати став значно рідше.

Оцініть статтю
Дюшес
Коли жінка побачила тверезого чоловіка у трусах з роздертими колінами, ліктями та руками, то не могла повірити