Колишній чоловік сказав, одружувався на принцесі, а вдома виявилася ж _ aбa з казки. Марина запам’ятала ті слова, і знала, що якщо зустріне чоловіка, то більше не дасть привід говорити про себе так.

Коли Марина зустрічала чоловіка, вона завжди доглянута, нафарбована, гарно одягнена. Андрій не замислювався, коли вона встигає все зробити й так гарно виглядати. Адже двоє близнюків забирають немало часу. Але коли чоловік приходить додому, вечеря наготовлена, у квартирі чисто, діти граються, дружина виглядає так, немов зібралася в гості. І так кожен день. Інколи йому хочеться запитати, як вона все встигає. І яка причина зустрічати його нарядною.

Інколи це напружує. Приходиться і самому не відставати. Тому завжди вибритий, охайно вдягнений. На запитання чоловіків, відповідає, що в них у сім’ї так заведено, бути охайними. Інколи подобається, особливо коли друзі з повагою говорять про їхню сім’ю. Марина та Андрій одружені вдруге. Так трапилося, що Марина розлучилася з першим чоловіком, добре, що дітей не завели. Вірніше, він пішов від неї. Чому? Та тому, що в побуті він не бачив у ній ту привабливу дівчину, з якою познайомився. Так і сказав, одружувався на принцесі, а вдома виявилася жаба з казки. Марина запам’ятала ті слова, і знала, що якщо зустріне чоловіка, то більше не дасть привід говорити про себе так. Ось і додержує слова, так що всі подруги заздрять їй. Як гарно вона виглядає.

Одного разу зустріла колишнього. В того очі на лоб полізли. Принцеса і не менше. А вона йшла з колясочкою, в якій сиділи дві чарівні донечки. Довго проводжав поглядом Марину. А коли глянув на свою теперішню дружину, скривився. Упустив своє щастя сам, ніхто невинен. А Марина пройшла мимо з гордо піднятою головою. Знала, що дивиться вслід колишній, нарешті вона показала хто є хто. Від цього заспокоїлася. Андрій кохає її. Тому про колишнього більше не згадуватиме. В неї коханий чоловік, він її підтримує. Марина помічає, як старається Андрій виглядати гарно поруч із нею. А це дорогого стоїть. Донечки радують. Такі схожі одна на одну і такі різні по характеру.

Вперше Андрій одружився у двадцять років. Батьки проти були, але кохання захопило. Місяць зустрічалися з Ольгою. Потім подали заяву. Через три місяці після весілля почуття кудись поділися. А коли Андрій випадково дізнався (подружки розмовляли, а він почув), що дружина зробила аборт. Остаточно вирішив розлучитися. Коли зустрівся з Мариною, не поспішав. Краще перевірити свої почуття, лише потім одружуватися. Наразі чоловік гордиться, що в нього найкраща дружина. Приятелі заздрять йому по доброму. Але Андрій знає, просто так не дається нічого. Недавно зустрів Ольгу. Не став навіть затримуватися біля неї. Що він тоді в ній знайшов? Не розуміє. Коли прийшов додому, донечки невміло переступали ніжками назустріч татусеві. Марина виглядала як з обкладинки журналу. Гарна в нього сім’я.

Оцініть статтю
Дюшес
Колишній чоловік сказав, одружувався на принцесі, а вдома виявилася ж _ aбa з казки. Марина запам’ятала ті слова, і знала, що якщо зустріне чоловіка, то більше не дасть привід говорити про себе так.