Колишня дружина чоловіка вимагає, щоб я доглядала її дітей. Хіба це справедливо?

https://visnyk.lutsk.ua/news/true-stories

Мій чоловік одружився зі мною вдруге. Від першої жінки в нього двоє дітей. Він сплачує вчасно аліменти на них.

І от зараз, коли в його дружини нема можливості працювати, вона наполягає, щоб він сидів з її дітьми або сплачував удвічі більші аліменти. Я, звісно, обурена. Адже в нас є свої діти. Окрім цього, на вихідні часто син і дочка від першого шлюбу гостюють у нас. Я їх постійно обслуговую. Що також мені не подобається.

Колишня дружина почала просто нагліти, надзвонювати йому постійно і наполягати на тому, що мій теперішній чоловік зобов’язаний займатися її дітьми. Чоловікові також це не подобається.

Якось вона його перестріла під час повернення з роботи і в ультимативній формі заявила:

-Забирай дітей собі! Мені також треба працювати! Це твої діти! Проводь з ними свій час, а я платитиму тобі аліменти! Якщо не хочеш, то хай твоя дружина, що перебуває в декретній відпустці сидить з ними, доглядає, робить уроки. Хай тренується на твоїх дітях. Я ввечері їх забиратиму, коли вертатимусь з роботи.

Так, я шокована від такої постановки питання. Я ж не нянька. Розумію, що повинна з повагою ставитися до дітей свого чоловіка. Але я не зобов’язана їх доглядати, за ними прибирати, вчити, виховувати, годувати, розважати… І чи має вона право вимагати більшу суму допомоги, ніж це прописано законом?

Я розгублена і не знаю, як діяти в такій ситуації.  

Оцініть статтю
Дюшес
Колишня дружина чоловіка вимагає, щоб я доглядала її дітей. Хіба це справедливо?