Крізь сон я почув що дружина перешіптується у телефон з коханцем. Що було коли я прокинувся

«Та він спить й нічого не почує. Його танками не розбудиш» – тихо шепотіла моя жінка у свій телефон. Внутрішнє чуття порадило мені прикинутися й далі сплячим та послухати, що цікавого вона може сказати. «Я розумію, але завтра не можу. Мій цілий день буде вдома. Йому дали вихідний» – продовжувала моя дружина.

Мені аж кортіло піднятися. Вирвати в неї слухавку та побалакати з тим, хто так розпитував її про мене. Я б йому сказав кілька ласкавих слів. Але що ж буде далі.

«Я також тебе кохаю. Ну ти знову починаєш. Я ж тобі говорила, що поки не можу піти від чоловіка. А як же ж наші діти» – безсоромно говорила дружина, а сама оглядалася чи я й далі сплю.

На вигляд я бачив десятий сон. Але всередині просто кипів. Сумнівів більше не було. Вона мені зраджує. «…А як же ж наші діти» – ця гуляща тільки зараз згадала про наших дітей. Не думала про них, коли стрибала ц ліжко до чужого чоловіка. Як же я раніше не помітив, що в неї хтось є?

Дружина ще хвилин десять перемовлялася з коханцем, а потім поклала слухавку й ближче притулилася до мене. Мені в той момент хотілося її схопити за волосся та на місці покарати за зраду. Однак, згадав про дітей. Не хочу, щоб вони таким мене бачили. Вирішив поки не підіймати цієї теми та на гарячому зловити її з коханцем. Він то в мене отримає за двох. Буде знати як зваблювати чужих дружин.

Чекати довго не довелося. В один з днів я раптово повернувся з роботи й побачив у своєму ліжку те, чого б краще не бачив. Мою дружину, матір моїх дітей обіймав якийсь невідомий мені молодик. Та він на років десять був молодший від дружини. Невже не вистачає жінок свого віку. Вона почала кричати, а він намагався втекти. Йому пощастило, що я не такий спритний, інакше б він не біг по сходах у під’їзді в одних трусах, які він встиг схопити. А дружина плакала й благала мене заспокоїтися. Знала мій норов та характер. Я стерпів, але наказав їй забиратися з квартири. Більше бачити її не можу. А дочці все поясню сам.

Оцініть статтю
Дюшес
Крізь сон я почув що дружина перешіптується у телефон з коханцем. Що було коли я прокинувся