Квартиранти зробили в нашій квартирі ремонт задарма

Мені дісталася у спадок від бабусі трикімнатна квартира. Квартира хороша, в столиці, ми в ній жити не стали, бо у нас з дружиною було житло. Впродовж трьох років вона пустувала то ми вирішили здавати її в оренду.

Подали оголошення в інтернеті. На нього відгукнулася сімейна пара. На перший погляд, спокійні молоді люди та якось до нас почали телефонувати сусіди та жалітися на те, що наші квартиранти постійно влаштовують гулянки до ранку. Тоді дружина не довго думаючи зателефонувала до них та попередила, що вони з’їдуть, якщо подібні скарги повторяться.

Згодом ситуація повторилась та ми стали шукати інших квартирантів. На наше оголошення відгукнулася пара молодят, вони одружилися відразу після закінчення університету. Грошей у них було небагато. Ми не стали наступати на одні й ті ж граблі та підписали з ними договір оренди. Тепер у разі непередбачених ситуацій ми були застраховані.

Ці квартиранти були повною протилежністю попереднім. Вони завжди вчасно та без нагадувань вносили платежі. Сусіди на них не жалілися. Ми з дружиною були дуже ними задоволені.

Якось від них надійшла дивна пропозиція:

А можна ми у квартирі зробимо ремонт? Змінимо шпалери та ламінат.

– Але ми ремонт не планували, у нас на нього немає грошей, – відповіла дружина.

– Нічого не потрібно, ми самі за все заплатимо. Наші батьки робили ремонт та у них залишилися будівельні матеріали, нам якраз вистачить. А ремонти ми вміємо робити, тож все буде дуже гарно.

– Якщо так, тоді можна. Чому б і ні?

Квартиранти зробили ремонт, а через декілька днів сказали, що будуть переїжджати. Тоді ми з дружиною подумали, що вони хочуть на нас заробити та вимагатимуть гроші за ремонт. Відчувалася якась підстава, але це нам лише здавалося.

Коли ремонт було закінчено, ми з дружиною зайшли до квартири та не повірили своїм очам. Ремонт був просто неймовірним, квартира змінилася до невпізнанності. Кольори були підібрані дуже вдало та квартира виглядала дуже дорого. Ми запитали:

Скільки ми вам винні за ремонт?

Нічого не потрібно. Ми його робили як для себе, планували надовго тут залишитися, але батьки подарували нам квартиру, тому ми переїжджаємо.

Було дуже шкода прощатися з такими хорошими квартирантами. Дай Боже кожному таких квартирантів.

Оцініть статтю
Дюшес
Квартиранти зробили в нашій квартирі ремонт задарма