Китайці запропонували українцям брати з них приклад щодо покарання корупціонерів

Китайський чиновник Чжан Чжунху повідомив про переконання, що якби не корупція, то Україна і Китай могли б співпрацювати. Мова йде про співпрацю у таких галузях як енергетика, енергетики та аграрна сфера. Віцепрезидент зовнішньоекономічної будівельної корпорації розповів, що в країні, де сходить сонце, обурені ситуацією в України. Обурення викликає війна, корупція і молодість та неосвідченість чиновників. Чжан Чжунху порадив карати корупціонерів так, як це роблять в Китаї.

Варто зазначити, що в Китаї досі існує найвища міра покарання. Людей страчують переважно через незаконний обіг заборонених речовин, а також корупцію у великих розмірах. за неофіційними приблизними підрахунками, через злочини щороку прощаються з життям 15 тисяч людей.

Чжан Чжунху зазначив, що наша держава є інвестиційно-привабливою. Але щоб почати співпрацю, потрібно подолати корупційні перешкоди. Якщо це станеться, китайці готові допомогти побудувати швидкісний потяг.

Нагадаймо, що з країн Європи лише у Білорусі залишилася найвища міра покарання. У 2019 році «держава» забрала життя у двох людей.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Китайці запропонували українцям брати з них приклад щодо покарання корупціонерів