Лариса дуже сильно переживала цю ситуацію, не знала що робити, батькам розповісти боялася, зі знайомими поділитися новиною дівчині було соромно. Вона перестала нормально харчуватися, була вся на нервах

Я працюю гінекологом в приватній клініці.

Нещодавно до мене на прийом прийшла моя давня подруга, з якою ми не бачилися ще зі студентських років, тоді ми обидві навчалися в одному університеті: я на гінеколога, а Лариса на терапевта. Ми проводили багато часу разом та якось сталося так, що Лариси не було ніде видно, вона зникла на пів року, телефон її не відповідав.

А все почалося з того, що найкрасивіший хлопець нашого університету звернув на неї увагу, вони з Ларисою почали зустрічатися, дівчина втратила своїх подруг, половину через те, що вони їй заздрили, половину через те, що вона жахливо ревнувала свого нинішнього хлопця до них.

Лише зі мною вона підтримувала зв’язок, адже не бачила в мені загрози, бо у мене був хлопець (до речі мій нинішній чоловік), в якого я була закохана по самі вуха.

Так ось, зникла Лариса, на дзвінки не відповідає, в університеті теж нічого не кажуть. Лише через рік після того випадку я випадково побачила її на вулиці та ледве впізнала. Від ефектної красуні залишилася сама лише оболонка.

Ми зайшли випити кави та Лариса розповіла мені свою історію. З’ясувалося, що вона завагітніла від свого хлопця, а коли розповіла йому про все, він сказав, що ця дитина йому не потрібна та перестав з нею спілкуватися, згодом переїхав з міста та вступив до іншого університету.

Лариса дуже сильно переживала цю ситуацію, не знала що робити, батькам розповісти боялася, зі знайомими поділитися новиною дівчині було соромно. Вона перестала нормально харчуватися, була вся на нервах та була дуже слабка. Одного разу вона не втрималася за перила та покотилася зі сходів. Сталося так, що вона втратила дитину.

Після того Лариса закрилася в собі та впала в депресію та лише випадок врятував її від падіння у прірву. Якось її помітив молодий чоловік, який був практикуючим психологом. Він допоміг їй знову стати нормальною людиною, згодом вони одружилися. Коли Ларисі було 25 років, вони задумалися про дітей. Але жінка ніяк не могла завагітніти, можливо, через свій викидень.

І ось Ларисі уже 45 років та вона прийшла до мене на прийом. Я була дуже рада цій зустрічі та тим, що в Лариси все в результаті склалося добре. Ну майже все, діток у неї не було. Хоча ні, після огляду я поспішила привітати давню подругу з вагітністю.

Подруга довго не могла прийти в себе та зателефонувала до чоловіка, він кулею прилетів у нашу клініку, привіз з собою величезний букет троянд. Ось тепер все в Лариси склалося якнайкраще, я впевнена, що малюк народиться здоровий!

Оцініть статтю
Дюшес
Лариса дуже сильно переживала цю ситуацію, не знала що робити, батькам розповісти боялася, зі знайомими поділитися новиною дівчині було соромно. Вона перестала нормально харчуватися, була вся на нервах