Олексій розподілив обов’язки. Так як Вікторія наразі живе в нього, вона повинна смачно готувати, прибирати, прати, дивитися за чоловіком і його шкарпетками. Щоб навкруги був порядок. Це все просто тому, що Вікторія орендує в нього житло. Вона ж не платить за нього. Відроблятиме своєю працею.

Вікторія з Олексієм зустрічаються доволі давно. Побачення перейшли в щось більше. Вони разом планують своє майбутнє. Кохання заполонило їх. Вікторія чекала, коли Олексій запропонує їй одруження. Але сама не говорила нічого. Це його право вирішувати. Тому коли одного разу він запропонував жити разом, дівчина забарилася. Чекала іншої пропозиції. Але подумавши, погодилася. Справді, спочатку житимуть, придивляться одне до одного. А потім все інше.

Вирішили жити у квартирі Олексія. Так настояв чоловік. Йому зручніше вдома. Вікторія з радістю переселялася до свого коханого. Та радість померкла уже наступного дня. Олексій розподілив обов’язки. Через те, що Вікторія наразі живе в нього, вона повинна смачно готувати, прибирати, прати, дивитися за чоловіком і його шкарпетками. Щоб навкруги був порядок. Це все просто тому, що Вікторія орендує в нього житло. Вона ж не платить за нього. Відроблятиме своєю працею.

– А що робитимеш ти? – з образою в голосі запитала дівчина.
– А я робитиму все. Щоб тобі в мене було добре.
Що конкретно робитимеш?
– Буду ходити на роботу.
– Але ж і я ходжу на роботу!
– Так, ходиш, та живеш у моїй квартирі.

Цього було достатньо, щоб Вікторія назад спаковувала речі. Від тих пір вони не бачилися. У дівчини в голові не вкладалося, звідки Олексій взяв, що може експлуатувати її. Добре, що заміж не покликав, а то б не справилась з таким. Відтоді дівчина ні з ким не зустрічалася. Якось не зустрівся той, якому б повірила. Але час іде, погане забувається. Одного разу Вікторія познайомилася з Олександром. Чоловік гарний, почали зустрічатися.

Побачення розкішні, з квітами, цукерками. Ходили по ресторанах. Якось так прийшлося до розмови, що Олександр запропонував жити разом. А через те, що він живе з батьками, то для початку житимуть у квартирі Вікторії. Дівчина погодилася. І коли Олександр перебрався до неї з речами, вона пояснила його обов’язки.

Віднині він повинен смачно готувати, прати, прибирати, приділяти увагу їй, Вікторії. Оскільки він живе в неї, виходить орендує житло. Ось така від нього потрібна плата. Олександр образився. Звідки вона таке придумала.
– А я не придумала. Ви ж чоловіки вважаєте, що можна експлуатувати жінок, затягнувши у свою квартиру. Наразі ти в моїй квартирі, і будеш виконувати ті обов’язки, які я скажу.

Олександр невдоволено бурчав щось, але на ніч не залишився. Після того вони вже не зустрічалися. Олександру досадно. Погано, що в нього немає своєї квартири, а то б не вислуховував такого від жінки.

Оцініть статтю
Дюшес
Олексій розподілив обов’язки. Так як Вікторія наразі живе в нього, вона повинна смачно готувати, прибирати, прати, дивитися за чоловіком і його шкарпетками. Щоб навкруги був порядок. Це все просто тому, що Вікторія орендує в нього житло. Вона ж не платить за нього. Відроблятиме своєю працею.