“Ліда, дозволь спілкуватися з сином. Я дуже цього хочу”

В народі побутує думка, що одружуватися треба по молодості, поки кrов гаряча в жилах грає, доки серце шаленіє.Я вийшла заміж за свого чоловіка, коли мені було 22 роки.Павло був на 2 роки молодшим від мене.

Тоді я вважала, що в нас багато спільного- однакові хобі, інтереси, кохання… Він також хотів мати сім’ю, дітей, як і я. Я вірила, що навіть будучи молодими, ми можемо досягнути всього, чого бажаємо. Спочатку я думала, що у нас все чудово. Як я помилялася…

Після 6 місяців зустрічань Павло покликав мене заміж.Я з радістю погодилася, а через рік нашого шлюбу народився син. Я старалася як могла. Мені навіть  вдавалося працювати в Інтенеті.А ось  Павло  не був готовий до сімейного життя, а також до того, що тепер треба нести відповідальність не тільки за себе, але і за дружину з сином.

Джерело: mydovidka.com

Я тягнула  сімейний бюджет… Довелося працювати на двох роботах, щоб прогодувати всю сім’ю. А Паша все поводився як хлопчик, а не дорослий чоловік. Він  все говорив, що не може влаштуватися на роботу, його просто не беруть. Ну  де були мої очі, коли я погодилася вийти заміж за цього чоловіка? Я маю вищу освіту, а в Павла за плечима тільки ПТУ.

Я плекала надію, що ось-ось все зміниться. Нашому Мирославчуку було 2 роки, коли Паша почав заглядати в чарку, гуляв з друзями до самого ранку. Я почала підозрювати,що він має стосунки на стороні.   Коли я одного разу залізла в його телефон, то була шокована просто, скільки у нього було коханок. У підсумку я не змогла більше терпіти його лінь, неповагу, зради.

Забрала сина і  пішла назустріч новому життю.  Минуло 4 роки перш ніж я знову повірила чоловікам і зважилася вийти заміж. Все боялася не наступитити на одні і ті ж граблі.  Бог подарував мені другого чоловіка Олега, турботливого, щедрого, доброго. Він моя справжня опора та підтримка. Олег знайшов спільну мову з моїм сином.Став йому другом. У нас народилася донечка Аліса.

Через  10  років подзвонив мій колишній чоловік. Згадав про сина, нарешті.  А тепер ледве не плаче, проситься:

“Ліда, дозволь спілкуватися з сином. Я дуже цього хочу”

Весь цей час йому не було діла до сина. Але нарешті він схаменувся. Колишній чоловік одружився,  взяв себе в руки, є навіть дочка. Тепер він мріє спілкуватися  зі своїм сином.А я ось думаю-  для чого моєму синові цей татусь-ледацюга.

Оцініть статтю
Дюшес
“Ліда, дозволь спілкуватися з сином. Я дуже цього хочу”