Ліда прийшла невесела. Андрій подумав, що можливо її чоловік дізнався про поxoденьки дружини. Але дівчині було не до жартів. Вона сказала, що вагітна. Ліда підняла на нього очі, чекаючи, що він скаже.

З Лідою Андрій познайомився випадково. Він пізно увечері йшов із роботи, а вона затрималася в подруги, поспішала пройти парком. Зненацька на неї налетіли два хулігани й стали вимагати гроші та прикраси. Андрій ішов неподалік і почув крики дівчини про допомогу. Він налетів на розбійників, які не чекали, що на них нападуть. Тому чоловіку вдалося ухватити дівчину за руку і вони стрімголов побігли звідти, поки ті не оговталися.

Щоб не залишати дівчину одну, прийшлося провести її додому. Живе вона в протилежному боці від того, де живе Андрій. За першою зустріччю друга, потім третя. І ось уже вони зустрічаються в чоловіка у квартирі. Кохання заполонило все єство Андрія. Таке відчуття, що ніколи не зустрічав такої дівчини, як Ліда. Тому всі зустрічі наповнені незабутньою романтикою. Але одно він вважав дивним. Вона ніколи не залишалася в нього на ніч. Завжди поспішала додому.

Андрій нарешті вирішив, що йому давно пора обзавестися сім’єю. Купив колечко й одного вечора запропонував Ліді вийти за нього заміж. Ось тоді він дізнався, що в неї є чоловік. Але піти від неї немає сили. Так вони зустрічалися і далі. Але це вже не були зустрічі сповнені надії на майбутнє. Наразі залишилася звичка, яку не хотілося змінювати. Пристрасть минула. Інколи Андрій запитує Ліду, навіщо він їй? Сім’я є, чому зраджує чоловіку?

Ліда тільки сміялася, говорила, що кохає Андрія, але з чоловіком не розлучиться, тому що в них двоє дітей. Андрій запитав, хто піклується про дітей, поки її немає вдома? Ліда відповіла, що з ними живе її мама. Тому вона спокійно може ходити куди їй захочеться. Чоловік її працює на себе. Роботі віддає весь час. Вони між собою майже не бачаться. Інколи на свята збираються всі разом, а так кожен живе своїм життям.

Наступного разу Ліда прийшла невесела. Андрій подумав, що можливо її чоловік дізнався про походеньки дружини. Але дівчині було не до жартів. Вона сказала, що вагітна. Наразі не знає що їй робити. Дитина точно Андрія. Ліда підняла на нього очі, чекаючи, що він скаже. Чоловік мовчав. Що може запропонувати? Вирішуй сама, тільки й сказав. Дівчина розчаровано подивилася на Андрія. Вона чекала від нього підтримки, можливо радості, що стане батьком, але нічого такого не побачила.

Та зустріч була останньою. Більше Ліда не приходила. Андрій чекав, але даремно. Пізніше він дізнався, що Ліда народила дівчинку. З чоловіком своїм живе і далі. Андрій намагався зустрітися з нею, але дівчина відмовила, образилася, що не підтримав в тяжку для неї хвилину.

Оцініть статтю
Дюшес
Ліда прийшла невесела. Андрій подумав, що можливо її чоловік дізнався про поxoденьки дружини. Але дівчині було не до жартів. Вона сказала, що вагітна. Ліда підняла на нього очі, чекаючи, що він скаже.