Лікарі не могли повірити своїм очам, коли після двох днів важких пологів, жінка народила…

38 годин молода матуся тужилась, народжуючи дівчинку (згідно попередньо проведеними УЗД) і коли нарешті маля з’явилось на світ, то всі лікарі й мама ахнули від побаченого!

Молода сім’я довго планувала вагітність і ретельно до неї готувалася, тому роди мали пройти легко, хоча й майбутня мама дуже хвилювалась за можливі невдалі перебіги народження дитини, адже все відбувалось у неї вперше.

Загалом, це молоде подружжя мало свої погляди на народжування дітей і прийняли спільне рішення з лікарем, що вони народжуватимуть вдома й попросили дати їм номер досвіченої акушерки, щоб все відбувалось перед її досвіченим поглядом.

Процес вагітності проходив гладко, без жодних відхилень від норми й дата вагітності збігалась з закінченням терміну. Але не завжди все відбувається так, як планувалось. І хоча вони дотримувалися всіх можливих правил та норм, намагалися уникати зайвого втручання лікарів без дійсної необхідності та щось таки пішло не так…

За місяць до назначеного дня пологів у жінки відійшли води, а це означало, що пологи відбувалися на 8 місяці вагітності, тому про домашні роди сім’я мусила забути й швидко доставити породіллю у лікарню.

Через те, що надворі бушувала люта зима, подружжя добиралось до лікарні вдвічі довше звичного й жінку відразу відправили на операційний стіл. Там вона провела у самостійних родах майже 2 доби. І коли нарешті всі побачили маленьку Оленку, що з’явилась на світ, то зітхнули з полегшенням, але це було не все…

teddyclub.info

Виявилось, що жінка весь цей час чекала на двійнят! Ця новина приголомшила абсолютно кожного у лікарняній палаті. На щастя, жоден лікар та акушер не розгубився і з професійною точністю виконали свою роботу, тому вже через годину на світ з’явився молодший братик Оленки, Олег. Вони двоє радо подавали голос, лежачи у сусідніх ліжках.

Діти народилися здоровими й цілими, тому батькам залишалось тільки радіти тому, який Бог зробив їм подарунок і пам’ятати, що скільки б ти не планував, зверху все одно знають, як для тебе буде краще.

 

 

 

 

Оцініть статтю
Дюшес
Лікарі не могли повірити своїм очам, коли після двох днів важких пологів, жінка народила…