Лікарі попередили, що вагітність може бути ускладненою, жінка злякалася і вирішила зробити aбo _pт. Пара не змогла пережити утрату, тому вирішила розійтися. Сергій переїхав у інше місто, а Лариса вирушила шукати своє щастя за кордоном.

Сергій зробив Ларисі пропозицію, дізнавшись, що вона чекає на дитину. Лікарі попередили, що вагітність може бути ускладненою, жінка злякалася і вирішила зробити аборт. Пара не змогла пережити утрату, тому вирішила розійтися. Сергій переїхав у інше місто, а Лариса вирушила шукати своє щастя за кордоном.  Через 10 років вдома все змінилося – Сергій одружився і в нього народилася донька.

Лариса була відсутня досить довго. Згадувала, що все робила заради нового життя, але так і не змогла забути минуле. Сумлінно працювала, навіть мала залицяльника та не вдалося пов’язати свою долю з некоханим. Відчувала тугу за домом, тай почуття до Сергія так і не пройшли.

Через подругу слідкувала за життям колишнього. Дізналася, що він познайомився із чудовою дівчиною і в них все серйозно. У душі щеміло від болю і усвідомлення, що може його втратити назавжди. Наважилася зателефонувати та тільки-но почула такий знайомий до болю рідний голос, одразу поклала слухавку.

Згадавши, які прекрасні моменти вони удвох пережили, почала картати себе, що не наважилася народити йому дитину. Тепер уже було надто пізно.

10 років тому Лариса чекала підтримки від Сергія. Їй так хотілося почути від нього, що у них все  буде добре і вони подолають усі труднощі разом, як сім’я. Але до вівтаря діло так і не дійшло.

Лариса розуміла, що доведеться пережити горе одній, після того як замість допомоги, Сергій її покинув. Вона постійно прокручувала у пам’яті  той страшний день. Він дивився на неї вороже, його очі були пустими, а поцілунок, який він дав на прощання, холодним. Саме цієї миті жінка усвідомила, що потрібно почати нове життя у новому місці.

Дочку Сергій назвав Євою і узаконив свої стосунки з її матір’ю. Про Ларису майже не згадував, але досі відчував провину перед нею за те, що покинув у важкий час.

Доля знову звела їх разом, мабуть, для того, щоб вони нарешті поговорили відверто про те, що тоді трапилося. Лариса розповіла, що досі його кохає та не може забути. Сергій попросив пробачення за свою поведінку та пообіцяв, що у неї все буде добре і без нього. Він уже має сім’ю і прекрасну доньку, яку любить усім серцем.

Лариса нарешті його відпустила. Тепер на її душі стало спокійно. Мабуть, їй важливо було почути слова його вибачення. Зараз їй 44 роки, вона так і залишилася самотньою. Страх зіпсував їй все життя.

Оцініть статтю
Дюшес
Лікарі попередили, що вагітність може бути ускладненою, жінка злякалася і вирішила зробити aбo _pт. Пара не змогла пережити утрату, тому вирішила розійтися. Сергій переїхав у інше місто, а Лариса вирушила шукати своє щастя за кордоном.