Лікарі в пологовому були здивовані від такого повороту подій. Доля приготувала сюрприз не тільки для подружжя, але й для акушерів.

Зазвичай жінки, які виростили дітей ідуть на заслужений відпочинок і живуть тільки для себе. Та є й випадки, коли не все так просто. Доводиться вирішувати ситуації, які підкидає нам життя.

Ось таку ситуацію довелося вирішувати й Келлі. Жінка в свої 45 років встигла видати доньку заміж, аж ось їй повідомили, що вона вагітна. І виношує не одну дитину, а три.

Джон, її чоловік, допомагав не хвилюватися, а приймати цю подію, як подарунок долі. Всі 9 місяців він був поруч. Та після пологів сталося те, чого знову ж таки ніхто не очікував. Навіть лікарі були в шоці.

За 9 місяців пара встигла підготувати житло до народження діток, облаштувати дитячу, накупляти нового одягу і меблів.

В день пологів всі поринулися в приємні хвилювання. Ціла група спеціалістів спостерігала за жінкою і контролювала, аби все пройшло нормально.

І ось настала та довгоочікувана мить народження. Після народження трьох немовлят пологи не закінчилися і скоро на світ з’явилася ще одна дитинка Келлі. Здивуванню не було меж. Лікарі декілька разів робили УЗД і жодного разу там не побачили четверту голівку.

Цей випадок надовго запам’ятається всім лікарям, адже таке трапляється доволі рідко. Наука зафіксувала, що народження чотирьох діток при одночасному заплідненні природним  шляхом було лише 730 000 разів. І так пощастило на цей раз подружжю Келлі і Джона.

Келлі була дуже щасливою, що Бог нагородив її таким подарунком і вважала, що це її місія – виховати чотирьох прекрасних дітей.

Новонародженим деякий час довелося поспостерігатися в лікарні, адже вони ще були маленькими і слабенькими.

Як тільки Келлі повідомили, що дівчатка уже можуть відправитися додому, вона відчула приплив позитивної енергії. Вже хотілося почати ростити маленьких принцес.

Як прекрасно, що саме такі сюрпризи чекають на людей. Приємно, що можеш подарувати життя іще одній людині на Землі.

Оцініть статтю
Дюшес
Лікарі в пологовому були здивовані від такого повороту подій. Доля приготувала сюрприз не тільки для подружжя, але й для акушерів.